لوگوی آبیاران

ژنراتور سینکرو

آلترناتورها یا به اصطلاح ژنراتور تک، وظیفه تبدیل انرژی مکانیکی دریافتی از موتور به انرژی الکتریکی را در مجموعه عملکرد یک سیستم مولد برق موسوم به ژنراتور را بر عهده دارند. مشخصات فنی یک آلترناتور و بخصوص توان خروجی اسمی و اضطراری آن بر حسب کاوا، تعیین کننده تناسب درست آن برای استفاده جهت کوپله شدن با یک موتور دیزل است.

بکارگیری ژنراتور تک، همانطور که در استفاده هایی نظیر تامین برق برای وسایل نقلیه بکار گرفته می شود، یکی از اجزای اصلی انواع دیزل ژنراتور ها هم محسوب می شود. ژنراتورهای دیزلی با قابلیت جابجایی، امکان استفاده از نیروی الکتریسیته برای مکان هایی که به برق شهری دسترسی ندارند و یا با قطعی موقت برق مواجه هستند، را فرآهم کرده است.

قیمت ژنراتور سینکرو

نمایندگی فروش ژنراتور سینکرو Italmotors، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت انواع ژنراتور سینکرو و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد