دیزل ژنراتور مان

دیزل ژنراتور های مان دارای کیفیتی بسیار خوب و استحکام بالایی می باشند. انواع موتورهای ECU دار گاز سوز مان توانسته اند با قیمتی بسیار مناسب قلب بازار را در دست خود بگیرند.

لیست قیمت دیزل ژنراتور مان

در ادامه این صفحه می توانید جدید قیمت دیزل ژنراتور مان را مشاهده نمایید. جهت اطلاع از قیمت کانوپی مان و قیمت کنترل پنل مان با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور مان

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور مان توسط تکنسین نصب و راه اندازی آبیاران در محل انجام و تحویل مشتری داده خواهد شد .

گارانتی وضمانت دیزل ژنراتور مان

دیزل ژنراتور های مان از زمان نصب و تحویل به مدت 1200 ساعت کارکرد گارانتی آبیاران می باشد.

خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور مان

در صورت بروز مشکل در عملکرد و کارکرد دیزل ژنراتور، بخش پشتیبانی فنی آبیاران تا حداکثر 48 ساعت مورد مربوطه را بررسی و رفع ایراد خواهد نمود.

 

نمایش بیشتر
410 Kva
Standby
372 Kva
Prime
تماس بگیرید
510 Kva
Standby
463 Kva
Prime
تماس بگیرید
560 Kva
Standby
510 Kva
Prime
تماس بگیرید
630 Kva
Standby
572 Kva
Prime
تماس بگیرید
700 Kva
Standby
630 Kva
Prime
تماس بگیرید
730 Kva
Standby
663 Kva
Prime
تماس بگیرید
825 Kva
Standby
750 Kva
Prime
تماس بگیرید
1000 Kva
Standby
910 Kva
Prime
تماس بگیرید
نمایش محصولات بیشتر

دیزل ژنراتور مان

شرکت Maschinenfabrik Augsburg Nürnberg SE (به آلمانی) و به اختصار MAN شرکت مهندسی و صنایع سنگین آلمانی و شرکت تابعه گروه فولکس ‌واگن می باشد که در سال ۱۷۵۸ در شهر مونیخ کشور آلمان، توسط جیمز مان، پایه گذاری شده است. در حال حاضر ری‌هافن مدیر عامل اجرایی این شرکت می باشد. شرکت مان یک شرکت سهامی عام بوده که در صنعت خودرو سازی و صنایع سنگین فعالیت دارد. در سال ۱۸۶۹شرکت مان بر اساس حروف نام نوه جیمز مان به نام ادوارد دسبورو مان و فردریک مان بهED & F تغییر نام داد. در سالهای ۱۸۸۹ تا ۱۹۰۲ بخشی از فعالیت شرکت مربوط به پروژه مونو ریل و تجهیزات متعلق به آن شد. در اوایل سال ۱۹۰۴ شرکت مان کار روی موتور دیزل را آغاز کرد. این شرکت جزو اولین شرکتهایی بود که به موتورهای دیزل توجه جدی نشان داد تا جایی که در ۱۹۲۳میلادی کامیونهایی با مدیریت پاشش سوخت عرضه کرد. در سال  ۱۹۷۱ میلادی، شرکت مان، سهام کامیون سازی بوزینگ را خریداری کرد. تصویر  یک شیر که در نام تجاری مان وجود داشت به این دلیل بود که علامت تجاری بوزینگ یک شیر نر بوده است.
گروه صنعتیMAN  یکی از تولید کنندگان برتر خودروهای تجاری در جهان می باشد. همچنین این شرکت فعالیتهای گسترده ای در زمینه  ساخت دیزل ژنراتورهای سیستم های رانش دریایی و نیروگاه های برق، در برنامه کاری گروه خود قرار داده است. از عمده محصولات این شرکت می توان به وسایل نقلیه تجاری (کامیون، اتوبوس و …)، موتورهای دیزلی، موتورهای خودرو و توربو ماشین ها اشاره کرد.
از افتخارات شرکت MAN  می توان به نکته اشاره کرد که اولین موتور دیزل در جهان توسط rudolf-diesel  در این شرکت طراحی و ساخته شد است.

ویژگی های دیزل ژنراتور مان

  • کیفیت بالا
  • قیمت متوسط رو بالا
  • عمر و دوام بالا
  • توان : از ۳۷۲ کاوا تا ۳۰۰۰ کاوا
  • مناسب برای کاربردهای صنعتی ، تجاری و عمرانی

استعلام قیمت مان

جهت استعلام آخرین قیمت دیزل ژنراتور مان - MAN می توانید به صورت تلفنی با دفتر مرکزی آبیاران با شماره تلفن 04134427241 تماس گرفته و در ساعات غیراداری از بخش استعلام قیمت آبیاران استعلام خود را ثبت نمایید. کارشناسان آبیاران در اولین فرصت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

شعبه اصلی گروه صنعتی آبیاران: تبریز میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین

دفتر تهران: خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال

شعبه دوم تبریز: چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

گالری ویدیو

معرفی دیزل ژنراتور کوهلر

معرفی دیزل ژنراتور Man

سوالی دارید؟ از کارشناسان آبیاران بپرسید