الکتروموتور WEG

الکتروموتور وگ برزیل از برند های مطرح الکتروموتور در سطح جهان می باشد. گروه صنعتی وگ فعالیت خود را با گروه مدیریت سه نفره از شانزده سپتامبر سال 1961 اغاز نموده است. نام این گروه ترکیبی از اسامی مدیران شرکت می باشد. شرکت الکتروموتور سازی وگ WEG به عنوان بزرگترین گروه تولید کننده الکتروموتور در امریکای لاتین و یکی از بزرگترین سازنده الکتروموتور وگ در چندین بخش و سایت صورت می گیرد که شامل هشت بخش در برزیل، سه بخش در ارژانتین، دو بخش در مکزیک و یک بخش در پرتقال می گردد. دفتر مرکزی شرکت الکتروموتور وگ در جرگوا دو سول برزیل واقع می باشد. در انواع پمپ زمینی نیز مانند پمپ زمینی پمپیران از الکتروموتور استفاده می شود.

لیست قیمت الکتروموتور WEG

در ادامه این صفحه می توانید لیست قیمت الکتروموتور WEG را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است به دلیل نوسانات قیمت، موجود در بازار، جهت اطلاع و اطمینان از آخرین قیمت محصولات، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

«ارسال به سراسر کشور - تحویل رایگان و فوری در شهرهای تبریز و تهران»

نمایش بیشتر
جستجوی شما بی نتیجه بود
متاسفانه محصولی جهت نمایش وجود ندارد لطفا دوباره سعی کنید

چگونه سایز موتور را انتخاب کنیم؟

سایز اجزاء با این ترتیب می تواند انتخاب شود: سایز فریم, سایز پروانه, سایز موتور

با دانستن سایز فریم، می توانیم سایز موتوری را که باید استفاده شود انتخاب کنیم. سایز فریم، سایز پروانه را محدود کرده و سایز هر پروانه به یک RPM موتور متفاوتی نیاز دارد تا نیروی پیشران را بهینه تولید کند.

همچنین باید مطمئن شد که موتور ها گشتاور کافی را برای چرخاندن پروانه ها تولید می کنند، این جایی است که سایز استاتور وارد قضیه می شود. معمولا سایز بزرگتر استاتور و KV بیشتر یعنی جریان بیشتر.

جدول زیر یک راهنمای عمومی است، نه یک قانون سفت و سخت، مواردی نیز وجود دارد که موتور ها با مقادیر کمی بیشتر یا کمتر از جدول پیشنهادی انتخاب می شوند.

اینگونه فرض شده است که یک کواد را با 4 سل باتری لیتیوم پلیمر تغذیه می کنید و سایز فریم بسته به مراکز پروانه ها است (فاصله قطری موتور تا موتور).

سایز فریم

سایز پروانه

سایز موتور

KV

150mm یا کمتر

3 یا کمتر

1105 – 1306 یا کمتر

3000 یا بیشتر

180mm

4

1806

2600 – 3000

210mm

5

2204 – 2208، 2306

2300 – 2600

150mm

6

2204 – 2208، 2306

2000 – 2300

350mm

7

2208

1600

450mm

8، 9، 10 یا بیشتر

2212 یا بیشتر

1000 یا کمتر

الکتروموتور WEG

الکتروموتور WEG در ایران از برندهای مهم و برتر محسوب می شود، که هم الکتروموتور معمولی و هم الکتروموتور ضد انفجار تولید می کند. کشور اصلی سازنده الکتروموتور وگ برزیل است اما به دلیل استفاده گسترده این دینام در ایران، بیشتر مصرف کنندگان آن را به عنوان یک برند معتبر شناخته و در پروژه های مختلف از آن استفاده می کنند. از الکتروموتور WEG به عنوان یک موتور ضد حریق برای صنایعی مثل پتروشیمی ها و صنایع بزرگ به خوبی استفاده می شود و به نوعی جزء یکی از انتخاب های مهم در چنین صنایعی به شمار می رود. 

در سال 1961 جمعی سه نفره از مهندسین مکانیک، مهندسین برق و کارشناسان مدیریت در در شهر جاروگا دو سول (ایالت سانتا کاتارینا) با ترکیب نمودن دانش و مهارت های خود، شرکت Eletromotores Jaragu را تشکیل دادند. با گذشت زمان و همچنین پیشرفت فعالیت های این شرکت مدیران نام شرکت را به الکتروموتور وگ WEG که مخففی از ابتدای نام مدیران آن بود، تغییر دادند. امروزه و با گذشت سال ها از اولین فعالیت های  الکتروموتور وگ WEG در زمینه تولید الکتروموتور ها و خصوصاً الکتروموتور ضد انفجار، این شرکت دارای شهرتی جهانی شده است.

اولین فعالیت های الکتروموتور وگ WEG مربوط به سال 1980 و ساخت و تولید موتور های الکتریکی، محصولات کالای اتوماسیون صنعتی، قطعات الکتریکی و الکترونیکی و همچنین ترانسفورماتور های برق و توزیع بود. با تلاش های روزافزون کارکنان و مدیران الکتروموتور وگ WEG نه تنها خود را به عنوان سازنده انواع الکترو موتور در جهان شناسانده بلکه این شرکت در زمینه تولید کامل سیستم های صنعتی دارای مهارت و توانایی می باشد.

کاربرد الکتروموتور WEG

  • صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
  • صنایع سیمان
  • صنایع دریایی و کشتیرانی
  • صنایع چاپ و کاغذ
  • صنایع فولاد و استیل
  • صنایع آب و فاضلاب
  • صنعت کشاورزی

سوالی دارید؟ از کارشناسان آبیاران بپرسید