کلتیواتور
صفحه اصلی/کشاورزی/کلتیواتور

کولتیواتور

قیمت کلتیواتور نمایندگی فروش انواع کلتیواتور بنزینی و دیزلی، قطعات و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات ، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت کلتیواتور و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

در باغداری و کشاورزی کولتیواتور ها برای تهیه بستر بذر، کنترل علفهای هرز، آیش تابستانه ، خاک ورزی پوشش دار و ناهموار کردن مزرعه به منظور افزایش جذب رطوبت و جلوگیری از فرسایش آبی و بادی خاک مورد استفاده قرار می گیرند.

کولتیواتورها مانند هرس‌های بشقابی خاک را فشرده نمی کنند و وقتی به تیغه های پنجه غازی مجهز باشند، برای از بین بردن علفهای هرز پایا مناسب ترند.

این کلتیواتورها در سه طرح 3 شاسی معمولی، سنگین خیش ساز بدون غلطک و سنگین خیش ساز غلطک دار تولید می شود.

این نوع از کولتیواتورهای تولید شده، به سبب ویژگیهای خاص بکار گرفته شده در آن، قابلیت انجام وظایف گاوآهنهای چیزل را نیز دارا می باشد.

شاسی کولتیواتورهای طرح خیش ساز از سه ردیف تشکیل شده است که جنس دو ردیف جلویی از قوطی صنعتی 6*60 *60 می باشد.

شاسی هر یک ازپایه ها توسط 4 عدد کرپی به شاسی اصلی متصل گردیده است که این قابلیت را به کشاورز می دهد که در صورت لزوم فاصله بین پایه ها را بنا بر ضرورت کم و یا زیاد کند.

شاسی عقب در این نوع از کولتیواتورها وظیفه مهار پایه‌ها و جلوگیری از تحرک بیش از حد آنها را دارد. یکی از بزرگترین ویژگی‌های دستگاه، استفاده از پایه های یک تکه، با استحکام و دقت بالا می باشد. فنرهای بکار گرفته شده، ازفولاد سخت کاری شده با عمر بالا تهیه شده است.

کولتیواتورهای سنگین طرح خیش ساز همچون نوع معمولی آن، در 2 مدل 9 و 11 شاخه و با پایه‌های بلند و یا کوتاه، بنا بر جغرافیای محل مورد استفاده و کاربرد مورد نیاز، تولید می شوند.

کلتیواتورهای غلطک دار نیز جهت خرد کردن هر چه بهتر کلوخه های بجای مانده از عملیات شخم و همچنین انجام تسطیح نسبی زمین، تولید می شود.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ