لوگوی آبیاران

کولتیواتور

در باغداری و کشاورزی کولتیواتور ها برای تهیه بستر بذر، کنترل علفهای هرز، آیش تابستانه ، خاک ورزی پوشش دار و ناهموار کردن مزرعه به منظور افزایش جذب رطوبت و جلوگیری از فرسایش آبی و بادی خاک مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت کلتیواتور نمایندگی فروش انواع کلتیواتور بنزینی و دیزلی، قطعات و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات ، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت کلتیواتور و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

کولتیواتورها مانند هرس‌های بشقابی خاک را فشرده نمی کنند و وقتی به تیغه های پنجه غازی مجهز باشند، برای از بین بردن علفهای هرز پایا مناسب ترند.

این کلتیواتورها در سه طرح 3 شاسی معمولی، سنگین خیش ساز بدون غلطک و سنگین خیش ساز غلطک دار تولید می شود.

این نوع از کولتیواتورهای تولید شده، به سبب ویژگیهای خاص بکار گرفته شده در آن، قابلیت انجام وظایف گاوآهنهای چیزل را نیز دارا می باشد.

شاسی کولتیواتورهای طرح خیش ساز از سه ردیف تشکیل شده است که جنس دو ردیف جلویی از قوطی صنعتی 6*60 *60 می باشد.

شاسی هر یک ازپایه ها توسط 4 عدد کرپی به شاسی اصلی متصل گردیده است که این قابلیت را به کشاورز می دهد که در صورت لزوم فاصله بین پایه ها را بنا بر ضرورت کم و یا زیاد کند.

شاسی عقب در این نوع از کولتیواتورها وظیفه مهار پایه‌ها و جلوگیری از تحرک بیش از حد آنها را دارد. یکی از بزرگترین ویژگی‌های دستگاه، استفاده از پایه های یک تکه، با استحکام و دقت بالا می باشد. فنرهای بکار گرفته شده، ازفولاد سخت کاری شده با عمر بالا تهیه شده است.

کولتیواتورهای سنگین طرح خیش ساز همچون نوع معمولی آن، در 2 مدل 9 و 11 شاخه و با پایه‌های بلند و یا کوتاه، بنا بر جغرافیای محل مورد استفاده و کاربرد مورد نیاز، تولید می شوند.

کلتیواتورهای غلطک دار نیز جهت خرد کردن هر چه بهتر کلوخه های بجای مانده از عملیات شخم و همچنین انجام تسطیح نسبی زمین، تولید می شود.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد

تماس با واحد فروش
واتس آپ