چاله کن و مته
صفحه اصلی/کشاورزی/چاله کن و مته

چاله کن و مته

قیمت چاله کن و مته چاله کن - نمایندگی فروش انواع چاله کن دستی و مته، قطعات و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت چاله کن و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

باید بیان شود که حفر چاه همیشه به روش دستی با ابزارآلات سنتی امکان پذیر نمی باشد و همان گونه که بیان شد، امری زمان بر و سخت است. گاهی اوقات نیاز به یک سری وسایل جدید و مدرن می باشد که با عرق ریختن کمتر و صرف انرژی کمتر و البته در بازه زمانی کمتری بتوان چاله و یا حفره‌ای را کَند.

حفر یا کندن چاله در صنعت کشاورزی به منظور موارد زیر، مورد استفاده قرار می گیرد:

ایجاد کود دهی

جای گذاری میله

فنس کشی

در بسیاری از موارد به جهت کاشت نهال و ...

بنابراین حفر یا کندن چاله یکی از راه های جدایی ناپذیر هر کشاورز و باغبانی به شمار می آید. اما سوال اینجاست که آیا یک کشاورز یا باغبان در این راستا می بایست دائما با ابزارآلاتی نظیر بیل و کلنگ و اعمال فشار همراه شود تا بتواند چاله ای را برای محقق گرداندن هدف خویش حفر نماید؟

در پاسخ بایستی اذعان داشت که با توجه به پیشرفت تکنولوژی و صنعت چنین کاری دیگر منسوخ شده یا دست کم می توان گفت که کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که امروزه ابزارآلات کشاورزی همگام با پیشرفت های روز دنیا نیز مدرنیته گشته‌اند. یکی از همین ابزارآلات مدرنیته صنعت کشاورزی؛ چاله کن موتوری می باشد.

چاله کن موتوری یکی از آن دستگاه  است که در امور کشاورزی به کمک انسان ها آمده و سبب شده تا کارها بسیار سریع‌تر و راحت‌تر انجام گیرند. در ادامه به معرفی اجمالی آن خواهیم پرداخت تا به طور کلی با این وسیله کارآمد و مفید در صنعت کشاورزی و باغبانی بیش از پیش آشنایی صورت گیرد.

چاله کن دستی

چاله کن موتوری یک دستگاه مورد نیاز هر کشاورز

چاله کن موتوری همان طور که از نام آن کاملا واضح و آشکار است؛ دستگاهی است که به منظور حفر یا کَندن چاه در زمین‌های کشاورزی مورد استفاده قرار  می‌گیرد که یک کشاورز با حفر چاه اهداف خود را می‌خواهد محقق سازد. این دستگاه به شکل موتوری می‌باشد. به این صورت که با استفاده از موتورهای دو زمانه می تواند با قدرت و سرعت بیشتری انواع گودال‌ها و چاله‌ها را به وجود آورد تا از طریق آن‌ها بتوان رو به اعمالی همچون کوددهی و کاشت نهال و... آورد.

ظرفیت و قدرت چاله کن موتوری قابل قیاس با مدل های دستی نمی باشد تا شما بتوانید بدون اعمال فشار و دردسری کارهای مربوط به کشاورزی و باغبانی خود را به پیش ببرید. ضمن اینکه گیربکس هایی که در چاله کن موتوری تعبیه شده اند؛ در دو نوع زیر به وجود آمده اند: خشک - روغنی

روال کاری دستگاه چاله کن موتوری

با استفاده از چاله کن موتوری شما می توانید با حرکات دورانی موجود در این دستگاه زمین را سوراخ کرده و از حفره ایجاد شده نیاز خود را در زمین های باغبانی و کشاورزی خود برطرف نمایید. بنابراین هر چند که از دستگاه چاله کن موتوری در مصارف مختلف دیگری به غیر از صنعت کشاورزی و باغبانی مورد استفاده قرار می گیرد؛ اما به طور کلی روال کاری این دستگاه خاص این حوزه از صنعت می باشد که بیشتر مورد استفاده باغبانان و کشاورزان واقع می گردد.

شما می توانید با استفاده از قدرتی که دستگاه چاله کن موتوری دارند؛ هر گونه چاله یا گودالی را در قطرهای متنوع و مختلفی به وجود آورید و از وجود آن گودال ها به خوبی استفاده نمایید تا با کاشت نهال های بیشتر در یک بازه زمانی کمتر بتوانید روند کشت محصولات خود را با سرعت و دقت عمل بالاتری به پیش ببرید. در دستگاه چاله کن موتوری، مته هایی تعبیه گشته است که زمین را به راحتی حفر می نمایند.

بنابراین با توجه به این مسئله که کاشت نهال و آبیاری آن می تواند یکی از اساسی ترین کارهای یک کشاورز یا باغبانی به شمار رود؛ آن ها می توانند با خرید یک دستگاه چاله کن موتوری در انواع مختلف خود نیاز خود را برآورده نمایند تا با به وجود آوردن گودال های مختلف در سایزهای گوناگون بتوانند روند کاری خود را با سرعت بیشتری به پیش ببرند.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ