SEW
صفحه اصلی/گیربکس/گیربکس کرانویل پنیون (شافت بغل)/SEW

گیربکس کرانویل SEW

قیمت گیربکس کرانویل پینیون (شافت بغل) SEW - نمایندگی فروش انواع الکتروگیربکس کرانویل پنیون (شافت بغل) SEW و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع گیربکس کرانویل SEW و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

گیربکس کرانویل 1

قابلیت اطمینان بالای گیربکس کرانویل SEW یکی از ویژگی های بسیار مهم آن محسوب می شود که به نوبه خود توانسته نظر مشتریان گیربکس را به خود جلب نماید. در ادامه نگاهی جزئی تر به گیربکس کرانویل پنیون SEW می اندازیم و این محصول را تخصصی مورد بررسی قرار دهیم.

گیربکس کرانویل SEW دارای چندین سری است که شامل:

گیربکس کرانویل SEW  سری K =  نصب به صورت ۹۰ درجه – شافت دار

گیربکس کرانویل SEW سری KA = نصب به صورت عمودی و افقی

گیربکس کرانویل SEW سری KF = نصب به صورت ۹۰ درجه – فلنجدار

گیربکس کرانویل SEW سری KH = اتصال به صورت شرینک دیسک یا بونفیکس

قابلیت اطمینان گیربکس کرانویل SEW

گیربکس های کرانویل پنیون بهترین انتخاب برای صنایعی هستند که فعالیت های سنگینی را شامل می شود.

این محصولات در مدل های دو استیجه و سه استیجه تولید می شود و عموماً مدل های KA37 الی KA187 برای این گزینه دیده می شود. راندمان بالا گیربکس کرانویل SEW بسیار شهرت دارد به طوری که توان تحمل بارهای سنگین را شامل شده و از نظر قدرت ثابت شده است.

از الکتروگیربکس کرانویل SEW در رولینگ، نوار نقاله، آسیاب و نورد و تینکر استفاده می شود.

طراحی گیربکس کرانویل SEW مانند گیربکس های شافت مستقیم است. به طوری که در این مدل از پینیون و کرانویل محور خروجی استفاده شده است و زاویه ایجاد شده ۹۰ درجه می باشد. این محصول به نسبت مدل های شافت مستقیم گشتاور بیشتری را شامل می شود. گیربکس کرانویل SEW به نسبت مدل های شافت مستقیم فضای طولی کمتری را اشغال می نمایند.

این محصول در سایزهای K37 الی KA187  تولید و عرضه می شود. میزان بهره وری برای گیربکس ۹۰ درجه SEW بالای ۹۰ درصد اعلام شده است. گشتاور و سرعت ورودی این محصول بسیار عالی بوده و عملکرد مداومی برای آن در نظر گرفته شده است و این محصول گشتاور بالایی داشته و بازدهی آن عالی است. مصرف انرژی این محصول پایین بوده و قابلیت خروجی برای آن در وضعیت ۹۰ درجه قرار گرفته است. این محصول با موتورهای سنکرون و آسنکرون کار می کند و همینطور مد های کاهش یافته آن نیز عرضه شده است.

گیربکس ۹۰ درجه SEW دارای تراکم قدرت بالایی بوده و از نوع WEAR-FREE است. این محصول دارای طول عمر طولانی بوده و سرعت خروجی برای آن به درستی تنظیم شده است. مدل های دو طبقه و سه طبقه این محصول بسیار حرفه ای طراحی شده اند.

سرویس فاکتور گیربکس ۹۰ درجه SEW

یکی از موضوعاتی که بارها در خصوص خرید و نصب انواع گیربکس دیده می شود، سرویس فاکتور است. سرویس فاکتور گیربکس هالوشافت SEW یعنی بررسی های اولیه دقیق در خصوص مدل و سری انتخابی صحیح است. برخی از افراد در زمان تعمیر گیربکس هالوشافت SEW به طور کلی به موضوع سرویس فاکتور اهمیت نمی دهند و در نهایت کیفیت برند را زیر سوال می برند. در نظر داشته باشید که قطعات خریداری شده و نصب شده باید با محیط پروژه سازگار باشد. یعنی گاهی محصول انتخاب شده از نظر قدرت برای پروژه انتخابی، ضعیف بوده و این روند سبب می شود که قضیه بسیار حادتر شود.

سرویس فاکتور گیربکس هالوشافت SEW ارتباط تصاعدی با عمر قطعات دارد. مثلاً فرض کنید که افزایش ۳۰ درصدی سرویس فاکتور برای گیربکس هالوشافت SEW در نظر گرفته شده است به این ترتیب عمر دهنده ها به نسبت نیروهای دینامیکی ده برابر شده و عمر بلبرینگ ها نیز ۲۴ درصد افزایش خواهد داشت. بنابراین در انتخاب گیربکس هالوشافت SEW یکی از نکات بسیار مهم این است که بررسی کنیم ، سرویس فاکتور چقدر بالاتر از حداقل ممکن توصیه شده در استاندارد است به این ترتیب ضمن خرید بهتر طول عمر بیشتری را نیز پوشش داده ایم.

مشخصات فنی گیربکس پینیون SEW

حداکثر گشتاور اعلام شده برای گیربکس پینیون SEW در حدود ۵۰۰۰۰ نیوتون متر است که رقم قابل قبولی است. توان موتور اعلام شده برای آن نیز بین ۰.۱۲ الی ۲۲۵ کیلووات اعلام شده است که بسیار عالی است. در نظر داشته باشید که این محصول در مدل های دو استیج تا ۷۵ نسبت دور و در مدل های سه استیج تا ۱۹۷ نسبت دور را پوشش می دهد. جنس شافت به کار رفته در گیربکس پینیون SEW فولادی بوده و جنس بدنه این محصول چدن است.

گیربکس پینیون SEW جهت بچینگ ها، مورد فولاد، نوار نقاله، سنگ شکن معدن، رستوران گردانها، کانوایرهای صنعتی، شهربازی ها و دستگاه های کشش آهن مورد بررسی قرار می گیرد.

نوار نقاله ها یکی از رایج ترین مکانیزم های انتقال مواد و قطعات خام محسوب می شود که در سالن های صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع سیمان را در نظر بگیرید. نوار نقاله برای انتقال مواد خام و همینطور کیسه های سیمان استفاده شده و برای انتقال کلینکر نیز استفاده می شود. آنچه محرک نوار نقاله است گیربکس پینیون SEW است. این محصول در صنایع دارویی و همینطور صنایع غذایی نیز استفاده می شود. بارها دیده شده است از گیربکس پینیون SEW در صنایع بهداشتی نیز استفاده می شود. برای بهینه سازی جانمایی از مکانیزم تسمه پولی برای انتقال گشتاور استفاده می شود.

در نظر داشته باشید که برای دوام بهتر گیربکس شافت بغل SEW نیاز است که سرویس های دوره های به طور دقیق فراهم شود شاید برای شما نیز جالب به نظر برسد گیربکس شافت بغل SEW خود دارای راهنمای سری نصب بوده و سبب می شود که به طور کلی یک محصول بسیار عالی به شمار آید.

اینطور که شواهد نشان می دهد قیمت گیربکس کرانویل SEW ارزان و مناسب است.

الکتروگیربکس ۹۰ درجه SEW یک محصول بسیار کاربردی است که می تواند در تغییر جهت ۹۰ درجه به بهترین شکل ممکن ظاهر شود.

مدل های جدید الکتروگیربکس هالوشافت SEW در آسانسورها و بالابرها نیز استفاده شده و یک محصول بسیار کارآمد محسوب می شوند. آسانسور و بالابرها می بایست توان تحمل اجسام سنگین را داشته باشند که گیربکس صنعتی کرانویل یک گزینه عالی محسوب می شود.

مشخصات گیربکس کرانویل SEW سری KH

گیربکس کرانویل پینیون SEW سری kh یا گیربکس هلیکال بول sew  دارای چرخدنده های مارپیچ مورب میباشد. نیرو یا گشتاور خروجی گیربکس را به صورت۹۰ درجه انتقال میدهد.به همین جهت این گیربکس ها در بازار داخلی به عنوان گیربکس شافت بغل sew  و گیربکس ۹۰ درجه نیز شناخته میشوند.

گیربکس کرانویل اس ای دبلیو سری kh تا بیش از ۹۰ درصد راندمان یا بهره وری را در دو جهت گشتاور خروجی و سرعت وروردی ارائه میدهد. در قسمت خروجی گیربکس SEW سری kh  اتصال به صورت شرینک دیسک (shrink disk) یا بونفیکس میباشد.

دلیل استفاده از شرینک دیسک در قسمت شافت خروجی برای مهار شافت این است که در صورتی که وزن بار بیش از توان گیربکس باشد، شرینک دیسک به حالت خلاص در می آید و به دنده های گیربکس آسیب نمیرسد.

مشخصات انواع مدل KH گیربکس کرانویل

مدلقطر شافت خروجیمحدوده دور خروجیمحدوده توان موتورابعادS1S2S3S4S5S6S7
Typed∅RPMKW mmmmmmmmmmmmmm
KH37۲۰۱ تا ۳۵۲۰.۱۲ تا ۳ ۲۱۰۱۳۹۱۶۴۱۰۰۶۰۱۱۷۱۵۵
KH47۳۵۱ تا ۳۰۲۰.۱۲ تا ۳ ۲۴۳۱۶۳۱۸۵۱۱۲۷۰۱۴۰۱۸۵
KH57۴۰۱ تا ۱۲۴۰.۱۸ تا ۴ ۲۶۹۱۷۳۲۱۵۱۳۲۸۸۱۵۲۲۰۰
KH67۴۰۱ تا ۲۶۹۰.۱۸ تا ۷.۵ ۲۷۴۱۷۹۲۲۶۱۴۰۸۸۱۵۲۲۱۶
KH77۵۰۱ تا ۱۹۳۰.۱۸ تا ۱۱ ۳۱۲۲۰۲۲۸۶۱۸۰۱۰۲۱۷۰۲۵۱
KH87۶۵۱ تا ۱۹۴۰.۵۵ تا ۲۲ ۳۹۰۲۵۷۳۳۸۲۱۲۱۱۸۲۲۵۲۹۰
KH97۷۵۱ تا ۱۶۱۰.۵۵ تا ۳۰ ۴۳۵۲۷۷۴۱۴۲۶۵۱۶۰۲۴۸۳۵۶
KH107۹۵۱ تا ۱۶۱۰.۵۵ تا ۴۵ ۵۳۷۳۴۱۵۰۰۳۱۲۱۹۰۲۹۰۴۲۰
KH127۱۰۵۱ تا ۱۶۱۱.۱ تا ۲۰۰ ۶۱۵۳۹۰۵۹۲۳۷۵۳۳۰۳۵۰۵۰۰
KH157۱۲۵۱ تا ۱۱۱۱.۱ تا ۲۰۰ ۷۰۶۴۲۶۷۰۵۴۵۰۴۲۰۳۸۰۶۲۰
KH167۱۴۰۱ تا ۸۱۲.۲ تا ۲۰۰ ۸۳۷۵۲۲۷۷۶۵۰۰۴۸۰۵۴۰۷۴۷
KH187۱۶۰۱ تا ۸۱۲.۲ تا ۲۰۰ ۹۴۶۵۹۱۹۴۲۵۵۰۵۴۰۶۲۰۸۱۱

مشخصات گیربکس کرانویل SEW سری KF

گیربکس کرانویل SEW سری KF دارای چرخ دنده های مخروطی هستند آنها نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند و دارای چرخه عمر طولانی هستند الکتروگیربکس SEW سری KF در توان و دور های متنوع و اندازه های مختلف تولید میشود و برای برنامه های شما بر روی دستگاه های مختلف مناسب است. نوع نصب گیربکس کرانویل پینیون  SEW سری KF و بصورت ۹۰ درجه و از طریق فلنجی که در قسمت خروجی گیربکس طراحی شده است بر روی دستگاه مورد نظر بسته میشود.

مشخصات انواع مدل KF گیربکس کرانویل

مدلقطر شافت خروجیمحدوده دور خروجیمحدوده توان موتورابعادS1S2S3S4S5S6S7
Typed∅RPMKW mmmmmmmmmmmmmm
KF37۲۵۱ تا ۳۵۲۰.۱۲ تا ۳ ۲۱۰۱۳۰۱۶۴۱۰۰۱۱۰۱۶۰۵۰
KF47۳۰۱ تا ۳۰۲۰.۱۲ تا ۳ ۲۴۳۱۶۵۱۸۵۱۱۲۱۳۰۲۰۰۶۰
KF57۳۵۱ تا ۱۲۴۰.۱۸ تا ۴ ۲۶۹۲۱۵۲۱۵۱۳۲۱۸۰۲۵۰۷۰
KF67۴۰۱ تا ۲۶۹۰.۱۸ تا ۷.۵ ۲۷۴۲۱۵۲۲۶۱۴۰۱۸۰۲۵۰۸۰
KF77۵۰۱ تا ۱۹۳۰.۱۸ تا ۱۱ ۳۱۲۲۶۵۲۸۶۱۸۰۲۳۰۳۰۰۱۰۰
KF87۶۰۱ تا ۱۹۴۰.۵۵ تا ۲۲ ۳۹۰۳۰۰۳۳۸۲۱۲۲۵۰۳۵۰۱۲۰
KF97۷۰۱ تا ۱۶۱۰.۵۵ تا ۳۰ ۴۳۵۴۰۰۴۱۴۲۶۵۳۵۰۴۵۰۱۴۰
KF107۹۰۱ تا ۱۶۱۰.۵۵ تا ۴۵ ۵۳۷۴۰۰۵۰۰۳۱۵۳۵۰۴۵۰۱۷۰
KF127۱۱۰۱ تا ۱۶۱۱.۱ تا ۲۰۰ ۶۱۵۵۰۰۵۹۲۳۷۵۴۵۰۵۵۰۲۱۰
KF157۱۲۰۱ تا ۱۱۱۱.۱ تا ۲۰۰ ۷۰۶۶۰۰۷۰۵۴۵۰۵۵۰۶۶۰۲۱۰

مشخصات گیربکس کرانویل SEW سری KA

گیربکس کرانویل SEW (سری KA) یا گیربکس هلیکال بول SEW سری KA (HELICAL-BEVEL) نیرورا به صورت ۹۰ درجه منتقل میکند. الکتروگیربکس هالوشافت SEW از ۶ چرخ دنده تشکیل شده است که شامل ۴ چرخ دنده هلیکال و ۲ چرخ دنده مخروطی یا مارپیچ مورب میباشد. عملکرد چرخ دنده ها در زمان انتقال گشتاور به این صورت است که چرخ دنده های هلیکال نیرو را از الکتروموتور SEW گرفته و به چرخ دنده مارپیچ مورب منتقل میکند و چرخ دنده های مخروطی انتقال گشتاور را به صورت ۹۰ درجه به شافت خروجی گیربکس ایجاد میکند.

گیربکس کرانویل پینیون اس ای دبلیو سری KA  دارای گشتاور بین ۲۰۰ نیوتون متر (NM) می باشد. نحوه نصب الکتروگیربکس SEW سری KA به صورت عمودی و افقی میباشد. و شافت خروجی گیربکس به صورت هالو شافت است که به صورت ۹۰ درجه بر روی دستگاه قابل نصب است.

گیربکس SEW سری KA بسیار کارآمد است .

آنها نیز با استقامت و بدون سایش هستند و طول عمر دنده را حفظ میکنند و میتوانند گشتاور های بالاتری را بدون ضربه و صدا به نرمی انتقال دهند. گیربکس کرانویل SEW بیشتر در صنایع سنگین استفاده میشوند و دلیل کارایی بالای آنها دو جهت گشتاور و سرعت است.

مشخصات انواع مدل KA گیربکس کرانویل

مدلقطر شافت خروجیمحدوده دور خروجیمحدوده توان موتورابعادS1S2S3S4S5S6S7
Typed∅RPMKW mmmmmmmmmmmmmm
KA37۲۵۱تا ۳۵۲۰.۱۲ تا ۳ ۲۱۰۱۳۹۱۶۴۱۰۰۶۰۱۱۷۹۴
KA47۳۰۱ تا ۳۰۲۰.۱۲ تا ۳ ۲۴۳۱۶۳۱۸۵۱۱۲۷۰۱۴۰۱۰۲
KA57۳۵۱ تا ۱۲۴۰.۱۸ تا ۴ ۲۶۹۱۷۳۲۱۵۱۳۲۸۸۱۵۲۱۲۵
KA67۴۰۱ تا ۲۶۹۰.۱۸ تا ۷.۵ ۲۷۴۱۷۹۲۲۶۱۴۰۸۸۱۵۲۱۴۲
KA77۵۰۱ تا ۱۹۳۰.۱۸ تا ۱۱ ۳۱۲۲۰۲۲۸۶۱۸۰۱۰۲۱۷۰۱۷۸
KA87۶۰۱ تا ۱۹۴۰.۵۵ تا ۲۲ ۳۹۰۲۵۷۳۳۸۲۱۲۱۱۸۲۲۵۲۲۰
KA97۷۰۱ تا ۱۶۱۰.۵۵ تا ۳۰ ۴۳۵۲۷۷۴۱۴۲۶۵۱۶۰۲۴۸ 
KA107۹۰۱ تا ۱۶۱۰.۵۵ تا ۴۵ ۵۳۷۳۴۱۵۰۰۳۱۵۱۹۰۲۹۰ 
KA127۱۱۰۱ تا ۱۶۱۱.۱ تا ۲۰۰ ۶۱۵۳۹۰۵۹۲۳۷۵۳۳۰۳۵۰ 
KA157۱۲۰۱ تا ۱۱۱۱.۱ تا ۲۰۰ ۷۰۶۴۲۶۷۰۵۴۵۰۴۲۰۳۸۰ 

مشخصات گیربکس کرانویل SEW سری K

گیربکس هلیکال بول یا گیربکس کرانویل پینیون SEW از ۶عدد چرخ دنده تشکیل شده که شامل چهار چرخدنده هلیکال و دو چرخ دنده مخروطی میباشد. چرخ دنده های هلیکال نیرو را از الکتروموتور گرفته و به چرخ دنده هاب مخروطی منتقل میکند و چرخ دنده های مخروطی انتقال گشتاور را به صورت۹۰ درجه به شافت خروجی گیربکس ایجاد میکند.

گیربکس کرانویل اس ای دبلیو سری k  دارای گشتاور بین ۲۰۰ نیوتون متر (nm)  تا ۵۰۰۰۰ نیوتون متر (nm) می باشد  گیربکس نود درجه SEW  بسیار کارآمد است آنها نیر با استقامت و بدون سایش هستند و طول عمر دنده را حفظ می کنند و میتوانند گشتاور های بالاتری را بدون ضربه وصدا به نرمی انتقال دهند این گیربکس ها بیشتر در صنایع سنگین استفاده میشوند و دلیل کارایی بالای آنها در دو جهت گشتاور و سرعت است.

مشخصات انواع مدل K گیربکس کرانویل

مدلقطر شافت خروجیمحدوده دور خروجیمحدوده توان موتورابعادS1S2S3S4S5S6S7
Typed∅RPMKW mmmmmmmmmmmmmm
K37۲۵۱تا ۳۵۲۰.۱۲ تا ۳ ۱۳۹۶۳۱۱۵۱۱۰۱۰۰۱۰۰۱۶۵
K47۳۰۱ تا ۳۰۲۰.۱۲ تا ۳ ۱۶۶۷۱۱۳۰۱۳۰۱۱۲۱۲۰۱۸۵
K57۳۵۱ تا ۱۲۴۰.۱۸ تا ۴ ۱۷۳۸۰۱۵۰۱۳۰۱۳۲۱۳۰۲۱۷
K67۴۰۱ تا ۲۶۹۰.۱۸ تا ۷.۵ ۱۷۹۹۰۱۶۰۱۲۰۱۴۰۱۴۰۲۲۸
K77۵۰۱ تا ۱۹۳۰.۱۸ تا ۱۱ ۲۰۲۱۱۲۲۰۰۱۵۰۱۸۰۱۶۵۲۸۸
K87۶۰۱ تا ۱۹۴۰.۵۵ تا ۲۲ ۲۵۷۱۳۲۲۳۳۱۸۰۲۱۲۱۸۰۳۴۰
K97۷۰۱ تا ۱۶۱۰.۵۵ تا ۳۰ ۲۷۷۱۶۰۲۹۵۲۴۰۲۶۵۲۴۰۴۱۷
K107۹۰۱ تا ۱۶۱۰.۵۵ تا ۴۵ ۳۴۱۲۰۰۳۶۰۲۸۰۳۱۵۲۷۰۵۰۳
K127۱۱۰۱ تا ۱۶۱۱.۱ تا ۲۰۰ ۳۹۰۲۲۵۴۲۰۳۵۰۳۷۵۳۳۰۵۹۲
K157۱۲۰۱ تا ۱۱۱۱.۱ تا ۲۰۰ ۴۲۶۲۸۰۵۰۰۳۸۰۴۵۰۴۲۰۷۰۵
k167۱۶۰۱ تا ۸۱۲.۲ تا ۲۰۰ ۵۲۲۳۱۵۲۵۰۲۸۰۵۰۰۴۸۰۱۸۶
K187۱۹۰۱ تا ۸۱۲.۲ تا ۲۰۰ ۵۹۱۳۵۵۳۰۵۳۱۰۶۰۰۵۴۰۹۴۲
لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ