لوگوی آبیاران
صفحه اصلی / گیربکس / انواع گیربکس های صنعتی / گیربکس شافت بغل (کرانویل) / SEW

قابلیت اطمینان بالای گیربکس کرانویل SEW یکی از ویژگی های بسیار مهم آن محسوب می شود که به نوبه خود توانسته نظر مشتریان گیربکس را به خود جلب نماید. در ادامه نگاهی جزئی تر به گیربکس کرانویل پنیون SEW می اندازیم و این محصول را تخصصی مورد بررسی قرار دهیم.

گیربکس کرانویل SEW دارای چندین سری است که شامل:

گیربکس کرانویل SEW  سری K =  نصب به صورت ۹۰ درجه – شافت دار

گیربکس کرانویل SEW سری KA = نصب به صورت عمودی و افقی

گیربکس کرانویل SEW سری KF = نصب به صورت ۹۰ درجه – فلنجدار

گیربکس کرانویل SEW سری KH = اتصال به صورت شرینک دیسک یا بونفیکس

قابلیت اطمینان گیربکس کرانویل SEW

گیربکس های کرانویل پنیون بهترین انتخاب برای صنایعی هستند که فعالیت های سنگینی را شامل می شود.

این محصولات در مدل های دو استیجه و سه استیجه تولید می شود و عموماً مدل های KA37 الی KA187 برای این گزینه دیده می شود. راندمان بالا گیربکس کرانویل SEW بسیار شهرت دارد به طوری که توان تحمل بارهای سنگین را شامل شده و از نظر قدرت ثابت شده است.

از الکتروگیربکس کرانویل SEW در رولینگ، نوار نقاله، آسیاب و نورد و تینکر استفاده می شود.

طراحی گیربکس کرانویل SEW مانند گیربکس های شافت مستقیم است. به طوری که در این مدل از پینیون و کرانویل محور خروجی استفاده شده است و زاویه ایجاد شده ۹۰ درجه می باشد. این محصول به نسبت مدل های شافت مستقیم گشتاور بیشتری را شامل می شود. گیربکس کرانویل SEW به نسبت مدل های شافت مستقیم فضای طولی کمتری را اشغال می نمایند.

این محصول در سایزهای K37 الی KA187  تولید و عرضه می شود. میزان بهره وری برای گیربکس ۹۰ درجه SEW بالای ۹۰ درصد اعلام شده است. گشتاور و سرعت ورودی این محصول بسیار عالی بوده و عملکرد مداومی برای آن در نظر گرفته شده است و این محصول گشتاور بالایی داشته و بازدهی آن عالی است. مصرف انرژی این محصول پایین بوده و قابلیت خروجی برای آن در وضعیت ۹۰ درجه قرار گرفته است. این محصول با موتورهای سنکرون و آسنکرون کار می کند و همینطور مد های کاهش یافته آن نیز عرضه شده است.

گیربکس ۹۰ درجه SEW دارای تراکم قدرت بالایی بوده و از نوع WEAR-FREE است. این محصول دارای طول عمر طولانی بوده و سرعت خروجی برای آن به درستی تنظیم شده است. مدل های دو طبقه و سه طبقه این محصول بسیار حرفه ای طراحی شده اند.

سرویس فاکتور گیربکس ۹۰ درجه SEW

یکی از موضوعاتی که بارها در خصوص خرید و نصب انواع گیربکس دیده می شود، سرویس فاکتور است. سرویس فاکتور گیربکس هالوشافت SEW یعنی بررسی های اولیه دقیق در خصوص مدل و سری انتخابی صحیح است. برخی از افراد در زمان تعمیر گیربکس هالوشافت SEW به طور کلی به موضوع سرویس فاکتور اهمیت نمی دهند و در نهایت کیفیت برند را زیر سوال می برند. در نظر داشته باشید که قطعات خریداری شده و نصب شده باید با محیط پروژه سازگار باشد. یعنی گاهی محصول انتخاب شده از نظر قدرت برای پروژه انتخابی، ضعیف بوده و این روند سبب می شود که قضیه بسیار حادتر شود.

سرویس فاکتور گیربکس هالوشافت SEW ارتباط تصاعدی با عمر قطعات دارد. مثلاً فرض کنید که افزایش ۳۰ درصدی سرویس فاکتور برای گیربکس هالوشافت SEW در نظر گرفته شده است به این ترتیب عمر دهنده ها به نسبت نیروهای دینامیکی ده برابر شده و عمر بلبرینگ ها نیز ۲۴ درصد افزایش خواهد داشت. بنابراین در انتخاب گیربکس هالوشافت SEW یکی از نکات بسیار مهم این است که بررسی کنیم ، سرویس فاکتور چقدر بالاتر از حداقل ممکن توصیه شده در استاندارد است به این ترتیب ضمن خرید بهتر طول عمر بیشتری را نیز پوشش داده ایم.

مشخصات فنی گیربکس پینیون SEW

حداکثر گشتاور اعلام شده برای گیربکس پینیون SEW در حدود ۵۰۰۰۰ نیوتون متر است که رقم قابل قبولی است. توان موتور اعلام شده برای آن نیز بین ۰.۱۲ الی ۲۲۵ کیلووات اعلام شده است که بسیار عالی است. در نظر داشته باشید که این محصول در مدل های دو استیج تا ۷۵ نسبت دور و در مدل های سه استیج تا ۱۹۷ نسبت دور را پوشش می دهد. جنس شافت به کار رفته در گیربکس پینیون SEW فولادی بوده و جنس بدنه این محصول چدن است.

گیربکس پینیون SEW جهت بچینگ ها، مورد فولاد، نوار نقاله، سنگ شکن معدن، رستوران گردانها، کانوایرهای صنعتی، شهربازی ها و دستگاه های کشش آهن مورد بررسی قرار می گیرد.

نوار نقاله ها یکی از رایج ترین مکانیزم های انتقال مواد و قطعات خام محسوب می شود که در سالن های صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. صنایع سیمان را در نظر بگیرید. نوار نقاله برای انتقال مواد خام و همینطور کیسه های سیمان استفاده شده و برای انتقال کلینکر نیز استفاده می شود. آنچه محرک نوار نقاله است گیربکس پینیون SEW است. این محصول در صنایع دارویی و همینطور صنایع غذایی نیز استفاده می شود. بارها دیده شده است از گیربکس پینیون SEW در صنایع بهداشتی نیز استفاده می شود. برای بهینه سازی جانمایی از مکانیزم تسمه پولی برای انتقال گشتاور استفاده می شود.

در نظر داشته باشید که برای دوام بهتر گیربکس شافت بغل SEW نیاز است که سرویس های دوره های به طور دقیق فراهم شود شاید برای شما نیز جالب به نظر برسد گیربکس شافت بغل SEW خود دارای راهنمای سری نصب بوده و سبب می شود که به طور کلی یک محصول بسیار عالی به شمار آید.

اینطور که شواهد نشان می دهد قیمت گیربکس کرانویل SEW ارزان و مناسب است.

الکتروگیربکس ۹۰ درجه SEW یک محصول بسیار کاربردی است که می تواند در تغییر جهت ۹۰ درجه به بهترین شکل ممکن ظاهر شود.

مدل های جدید الکتروگیربکس هالوشافت SEW در آسانسورها و بالابرها نیز استفاده شده و یک محصول بسیار کارآمد محسوب می شوند. آسانسور و بالابرها می بایست توان تحمل اجسام سنگین را داشته باشند که گیربکس صنعتی کرانویل یک گزینه عالی محسوب می شود.

مشخصات گیربکس کرانویل SEW سری KH

گیربکس کرانویل پینیون SEW سری kh یا گیربکس هلیکال بول sew  دارای چرخدنده های مارپیچ مورب میباشد. نیرو یا گشتاور خروجی گیربکس را به صورت۹۰ درجه انتقال میدهد.به همین جهت این گیربکس ها در بازار داخلی به عنوان گیربکس شافت بغل sew  و گیربکس ۹۰ درجه نیز شناخته میشوند.

گیربکس کرانویل اس ای دبلیو سری kh تا بیش از ۹۰ درصد راندمان یا بهره وری را در دو جهت گشتاور خروجی و سرعت وروردی ارائه میدهد. در قسمت خروجی گیربکس SEW سری kh  اتصال به صورت شرینک دیسک (shrink disk) یا بونفیکس میباشد.

دلیل استفاده از شرینک دیسک در قسمت شافت خروجی برای مهار شافت این است که در صورتی که وزن بار بیش از توان گیربکس باشد، شرینک دیسک به حالت خلاص در می آید و به دنده های گیربکس آسیب نمیرسد.

مشخصات انواع مدل KH گیربکس کرانویل

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور ابعاد S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7
Type d∅ RPM KW   mm mm mm mm mm mm mm
KH37 ۲۰ ۱ تا ۳۵۲ ۰.۱۲ تا ۳   ۲۱۰ ۱۳۹ ۱۶۴ ۱۰۰ ۶۰ ۱۱۷ ۱۵۵
KH47 ۳۵ ۱ تا ۳۰۲ ۰.۱۲ تا ۳   ۲۴۳ ۱۶۳ ۱۸۵ ۱۱۲ ۷۰ ۱۴۰ ۱۸۵
KH57 ۴۰ ۱ تا ۱۲۴ ۰.۱۸ تا ۴   ۲۶۹ ۱۷۳ ۲۱۵ ۱۳۲ ۸۸ ۱۵۲ ۲۰۰
KH67 ۴۰ ۱ تا ۲۶۹ ۰.۱۸ تا ۷.۵   ۲۷۴ ۱۷۹ ۲۲۶ ۱۴۰ ۸۸ ۱۵۲ ۲۱۶
KH77 ۵۰ ۱ تا ۱۹۳ ۰.۱۸ تا ۱۱   ۳۱۲ ۲۰۲ ۲۸۶ ۱۸۰ ۱۰۲ ۱۷۰ ۲۵۱
KH87 ۶۵ ۱ تا ۱۹۴ ۰.۵۵ تا ۲۲   ۳۹۰ ۲۵۷ ۳۳۸ ۲۱۲ ۱۱۸ ۲۲۵ ۲۹۰
KH97 ۷۵ ۱ تا ۱۶۱ ۰.۵۵ تا ۳۰   ۴۳۵ ۲۷۷ ۴۱۴ ۲۶۵ ۱۶۰ ۲۴۸ ۳۵۶
KH107 ۹۵ ۱ تا ۱۶۱ ۰.۵۵ تا ۴۵   ۵۳۷ ۳۴۱ ۵۰۰ ۳۱۲ ۱۹۰ ۲۹۰ ۴۲۰
KH127 ۱۰۵ ۱ تا ۱۶۱ ۱.۱ تا ۲۰۰   ۶۱۵ ۳۹۰ ۵۹۲ ۳۷۵ ۳۳۰ ۳۵۰ ۵۰۰
KH157 ۱۲۵ ۱ تا ۱۱۱ ۱.۱ تا ۲۰۰   ۷۰۶ ۴۲۶ ۷۰۵ ۴۵۰ ۴۲۰ ۳۸۰ ۶۲۰
KH167 ۱۴۰ ۱ تا ۸۱ ۲.۲ تا ۲۰۰   ۸۳۷ ۵۲۲ ۷۷۶ ۵۰۰ ۴۸۰ ۵۴۰ ۷۴۷
KH187 ۱۶۰ ۱ تا ۸۱ ۲.۲ تا ۲۰۰   ۹۴۶ ۵۹۱ ۹۴۲ ۵۵۰ ۵۴۰ ۶۲۰ ۸۱۱

مشخصات گیربکس کرانویل SEW سری KF

گیربکس کرانویل SEW سری KF دارای چرخ دنده های مخروطی هستند آنها نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند و دارای چرخه عمر طولانی هستند الکتروگیربکس SEW سری KF در توان و دور های متنوع و اندازه های مختلف تولید میشود و برای برنامه های شما بر روی دستگاه های مختلف مناسب است. نوع نصب گیربکس کرانویل پینیون  SEW سری KF و بصورت ۹۰ درجه و از طریق فلنجی که در قسمت خروجی گیربکس طراحی شده است بر روی دستگاه مورد نظر بسته میشود.

مشخصات انواع مدل KF گیربکس کرانویل

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور ابعاد S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7
Type d∅ RPM KW   mm mm mm mm mm mm mm
KF37 ۲۵ ۱ تا ۳۵۲ ۰.۱۲ تا ۳   ۲۱۰ ۱۳۰ ۱۶۴ ۱۰۰ ۱۱۰ ۱۶۰ ۵۰
KF47 ۳۰ ۱ تا ۳۰۲ ۰.۱۲ تا ۳   ۲۴۳ ۱۶۵ ۱۸۵ ۱۱۲ ۱۳۰ ۲۰۰ ۶۰
KF57 ۳۵ ۱ تا ۱۲۴ ۰.۱۸ تا ۴   ۲۶۹ ۲۱۵ ۲۱۵ ۱۳۲ ۱۸۰ ۲۵۰ ۷۰
KF67 ۴۰ ۱ تا ۲۶۹ ۰.۱۸ تا ۷.۵   ۲۷۴ ۲۱۵ ۲۲۶ ۱۴۰ ۱۸۰ ۲۵۰ ۸۰
KF77 ۵۰ ۱ تا ۱۹۳ ۰.۱۸ تا ۱۱   ۳۱۲ ۲۶۵ ۲۸۶ ۱۸۰ ۲۳۰ ۳۰۰ ۱۰۰
KF87 ۶۰ ۱ تا ۱۹۴ ۰.۵۵ تا ۲۲   ۳۹۰ ۳۰۰ ۳۳۸ ۲۱۲ ۲۵۰ ۳۵۰ ۱۲۰
KF97 ۷۰ ۱ تا ۱۶۱ ۰.۵۵ تا ۳۰   ۴۳۵ ۴۰۰ ۴۱۴ ۲۶۵ ۳۵۰ ۴۵۰ ۱۴۰
KF107 ۹۰ ۱ تا ۱۶۱ ۰.۵۵ تا ۴۵   ۵۳۷ ۴۰۰ ۵۰۰ ۳۱۵ ۳۵۰ ۴۵۰ ۱۷۰
KF127 ۱۱۰ ۱ تا ۱۶۱ ۱.۱ تا ۲۰۰   ۶۱۵ ۵۰۰ ۵۹۲ ۳۷۵ ۴۵۰ ۵۵۰ ۲۱۰
KF157 ۱۲۰ ۱ تا ۱۱۱ ۱.۱ تا ۲۰۰   ۷۰۶ ۶۰۰ ۷۰۵ ۴۵۰ ۵۵۰ ۶۶۰ ۲۱۰

مشخصات گیربکس کرانویل SEW سری KA

گیربکس کرانویل SEW (سری KA) یا گیربکس هلیکال بول SEW سری KA (HELICAL-BEVEL) نیرورا به صورت ۹۰ درجه منتقل میکند. الکتروگیربکس هالوشافت SEW از ۶ چرخ دنده تشکیل شده است که شامل ۴ چرخ دنده هلیکال و ۲ چرخ دنده مخروطی یا مارپیچ مورب میباشد. عملکرد چرخ دنده ها در زمان انتقال گشتاور به این صورت است که چرخ دنده های هلیکال نیرو را از الکتروموتور SEW گرفته و به چرخ دنده مارپیچ مورب منتقل میکند و چرخ دنده های مخروطی انتقال گشتاور را به صورت ۹۰ درجه به شافت خروجی گیربکس ایجاد میکند.

گیربکس کرانویل پینیون اس ای دبلیو سری KA  دارای گشتاور بین ۲۰۰ نیوتون متر (NM) می باشد. نحوه نصب الکتروگیربکس SEW سری KA به صورت عمودی و افقی میباشد. و شافت خروجی گیربکس به صورت هالو شافت است که به صورت ۹۰ درجه بر روی دستگاه قابل نصب است.

گیربکس SEW سری KA بسیار کارآمد است .

آنها نیز با استقامت و بدون سایش هستند و طول عمر دنده را حفظ میکنند و میتوانند گشتاور های بالاتری را بدون ضربه و صدا به نرمی انتقال دهند. گیربکس کرانویل SEW بیشتر در صنایع سنگین استفاده میشوند و دلیل کارایی بالای آنها دو جهت گشتاور و سرعت است.

مشخصات انواع مدل KA گیربکس کرانویل

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور ابعاد S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7
Type d∅ RPM KW   mm mm mm mm mm mm mm
KA37 ۲۵ ۱تا ۳۵۲ ۰.۱۲ تا ۳   ۲۱۰ ۱۳۹ ۱۶۴ ۱۰۰ ۶۰ ۱۱۷ ۹۴
KA47 ۳۰ ۱ تا ۳۰۲ ۰.۱۲ تا ۳   ۲۴۳ ۱۶۳ ۱۸۵ ۱۱۲ ۷۰ ۱۴۰ ۱۰۲
KA57 ۳۵ ۱ تا ۱۲۴ ۰.۱۸ تا ۴   ۲۶۹ ۱۷۳ ۲۱۵ ۱۳۲ ۸۸ ۱۵۲ ۱۲۵
KA67 ۴۰ ۱ تا ۲۶۹ ۰.۱۸ تا ۷.۵   ۲۷۴ ۱۷۹ ۲۲۶ ۱۴۰ ۸۸ ۱۵۲ ۱۴۲
KA77 ۵۰ ۱ تا ۱۹۳ ۰.۱۸ تا ۱۱   ۳۱۲ ۲۰۲ ۲۸۶ ۱۸۰ ۱۰۲ ۱۷۰ ۱۷۸
KA87 ۶۰ ۱ تا ۱۹۴ ۰.۵۵ تا ۲۲   ۳۹۰ ۲۵۷ ۳۳۸ ۲۱۲ ۱۱۸ ۲۲۵ ۲۲۰
KA97 ۷۰ ۱ تا ۱۶۱ ۰.۵۵ تا ۳۰   ۴۳۵ ۲۷۷ ۴۱۴ ۲۶۵ ۱۶۰ ۲۴۸  
KA107 ۹۰ ۱ تا ۱۶۱ ۰.۵۵ تا ۴۵   ۵۳۷ ۳۴۱ ۵۰۰ ۳۱۵ ۱۹۰ ۲۹۰  
KA127 ۱۱۰ ۱ تا ۱۶۱ ۱.۱ تا ۲۰۰   ۶۱۵ ۳۹۰ ۵۹۲ ۳۷۵ ۳۳۰ ۳۵۰  
KA157 ۱۲۰ ۱ تا ۱۱۱ ۱.۱ تا ۲۰۰   ۷۰۶ ۴۲۶ ۷۰۵ ۴۵۰ ۴۲۰ ۳۸۰  

مشخصات گیربکس کرانویل SEW سری K

گیربکس هلیکال بول یا گیربکس کرانویل پینیون SEW از ۶عدد چرخ دنده تشکیل شده که شامل چهار چرخدنده هلیکال و دو چرخ دنده مخروطی میباشد. چرخ دنده های هلیکال نیرو را از الکتروموتور گرفته و به چرخ دنده هاب مخروطی منتقل میکند و چرخ دنده های مخروطی انتقال گشتاور را به صورت۹۰ درجه به شافت خروجی گیربکس ایجاد میکند.

گیربکس کرانویل اس ای دبلیو سری k  دارای گشتاور بین ۲۰۰ نیوتون متر (nm)  تا ۵۰۰۰۰ نیوتون متر (nm) می باشد  گیربکس نود درجه SEW  بسیار کارآمد است آنها نیر با استقامت و بدون سایش هستند و طول عمر دنده را حفظ می کنند و میتوانند گشتاور های بالاتری را بدون ضربه وصدا به نرمی انتقال دهند این گیربکس ها بیشتر در صنایع سنگین استفاده میشوند و دلیل کارایی بالای آنها در دو جهت گشتاور و سرعت است.

مشخصات انواع مدل K گیربکس کرانویل

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور ابعاد S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7
Type d∅ RPM KW   mm mm mm mm mm mm mm
K37 ۲۵ ۱تا ۳۵۲ ۰.۱۲ تا ۳   ۱۳۹ ۶۳ ۱۱۵ ۱۱۰ ۱۰۰ ۱۰۰ ۱۶۵
K47 ۳۰ ۱ تا ۳۰۲ ۰.۱۲ تا ۳   ۱۶۶ ۷۱ ۱۳۰ ۱۳۰ ۱۱۲ ۱۲۰ ۱۸۵
K57 ۳۵ ۱ تا ۱۲۴ ۰.۱۸ تا ۴   ۱۷۳ ۸۰ ۱۵۰ ۱۳۰ ۱۳۲ ۱۳۰ ۲۱۷
K67 ۴۰ ۱ تا ۲۶۹ ۰.۱۸ تا ۷.۵   ۱۷۹ ۹۰ ۱۶۰ ۱۲۰ ۱۴۰ ۱۴۰ ۲۲۸
K77 ۵۰ ۱ تا ۱۹۳ ۰.۱۸ تا ۱۱   ۲۰۲ ۱۱۲ ۲۰۰ ۱۵۰ ۱۸۰ ۱۶۵ ۲۸۸
K87 ۶۰ ۱ تا ۱۹۴ ۰.۵۵ تا ۲۲   ۲۵۷ ۱۳۲ ۲۳۳ ۱۸۰ ۲۱۲ ۱۸۰ ۳۴۰
K97 ۷۰ ۱ تا ۱۶۱ ۰.۵۵ تا ۳۰   ۲۷۷ ۱۶۰ ۲۹۵ ۲۴۰ ۲۶۵ ۲۴۰ ۴۱۷
K107 ۹۰ ۱ تا ۱۶۱ ۰.۵۵ تا ۴۵   ۳۴۱ ۲۰۰ ۳۶۰ ۲۸۰ ۳۱۵ ۲۷۰ ۵۰۳
K127 ۱۱۰ ۱ تا ۱۶۱ ۱.۱ تا ۲۰۰   ۳۹۰ ۲۲۵ ۴۲۰ ۳۵۰ ۳۷۵ ۳۳۰ ۵۹۲
K157 ۱۲۰ ۱ تا ۱۱۱ ۱.۱ تا ۲۰۰   ۴۲۶ ۲۸۰ ۵۰۰ ۳۸۰ ۴۵۰ ۴۲۰ ۷۰۵
k167 ۱۶۰ ۱ تا ۸۱ ۲.۲ تا ۲۰۰   ۵۲۲ ۳۱۵ ۲۵۰ ۲۸۰ ۵۰۰ ۴۸۰ ۱۸۶
K187 ۱۹۰ ۱ تا ۸۱ ۲.۲ تا ۲۰۰   ۵۹۱ ۳۵۵ ۳۰۵ ۳۱۰ ۶۰۰ ۵۴۰ ۹۴۲
استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
 
پاسخگوی سوالات و دیدگاه‌های شما هستیم:

اطلاعات هویتی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هولدینگ آبیاران پویان آذر

مجموعه «آبیاران پویان آذر» یکی از بزرگترین تامین کنندگان عمده تجهیزات صنعتی در داخل کشور است که عرضه با کیفیت‌ترین محصولات از معتبرترین برندهای شناخته شده بین‌المللی را در طول 50 سال فعالیت تجاری خود برعهده داشته است. دانش فنی مونتاژ انواع دستگاه‌های ژنراتور برق در کنار ارائه کامل‌ترین نوع خدمات پس از فروش و گارانتی کالا ، این مجموعه را به بهترین گزینه برای مراودات بازرگانی در نزد شرکای تجاری وفادار خود تبدیل کرده است. ارائه بهترین قیمت بازار در کنار جلب رضایت و حفظ و نگهداشت مشتریان، از مهمترین استراتژی‌های هولدینگ «آبیاران پویان آذر» در طول سالیان طولانی فعالیت اقتصادی آن است.

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران
تماس با واحد فروش
واتس آپ