لوگوی آبیاران
ژنراتور برق موتور برق الکتروموتور پمپ آب کمپرسور گیربکس تجهیزات برق صنعتی سایر محصولات
صفحه اصلی / گیربکس / انواع گیربکس های صنعتی / گیربکس حلزونی (مکعبی) / شاکرین

قیمت گیربکس حلزونی شاکرین نمایندگی فروش انواع الکترو گیربکس شاکرین حلزونی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع موتور گیربکس حلزونی شاکرین و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

سری VF

گیربکس های حلزونی سری VF دارای محور حلزونی از جنس فولاد آلیاژی بوده و سخت کاری شده تا بازدهی بهتری بوجود آورد. چرخ حلزون از جنس برنز ریخته گری شده ای که با کیفیت مواد ضمانت شده ما مطابقت دارد تهیه و تولید میشود. جنس پوسته برای مدلهای 62 تا 250 از چدن سخت کاری شده و برای مدل های 30 تا 49 از آلومینیوم میباشد. 
سری های N,A,V,F,FC,FR,FA,P دارای پوسته ای با همان جنس می باشند. 

مشخصات گیریبکس حلزونی سری VF ، N1=1400

حلزونی شاکرین 1

مشخصات گیریبکس حلزونی سری VF ، N1=500

حلزونی شاکرین 2

مشخصات گیریبکس حلزونی سری VF ، N1=900

حلزونی شاکرین 3

سری MVF

گیربکس حلزونی سری MVF به صورت مستقیم با الکتروموتور کوپل شده و دارای محور حلزونی از جنس فولاد آلیاژی بوده و سخت کاری شده تا بازدهی بهتری بوجود آورد. چرخ حلزون از جنس برنز ریخته گری شده ای که با کیفیت مواد ضمانت شده ما مطابقت دارد تهیه و تولید میشود. جنس پوسته برای مدلهای 62 تا 250 از چدن سخت کاری شده و برای مدل های 30 تا 49 از آلومینیوم میباشد. 
سری های N,A,V,F,FC,FR,FA,P دارای پوسته ای با همان جنس می باشند. 
این سری گیربکس ها به صورت کوپل شده با الکتروموتور و بدون الکتروموتور قابل تحویل می باشد. 

مشخصات گیریبکس حلزونی سری MVF، N1=1400

حلزونی شاکرین 4
 

سری VFU

شامل سری های VFU , MVFU بوده که با تیپ های 150- 185- 220- 250 و در دسته های N- A- F- P- و با نسبت های تبدیل 1:7 تا 1:100 و با موقعیت های نصب مختلف تولید و عرضه میگردد. موارد مصرف این گیربکس ها در انواع جرثقیل ها، بالابرهای سنگین، نوردها، آسانسورها و غیره میباشد. در صورتیکه از این گیربکس ها برای دورهای ورودی بیش از 200 بر دقیقه استفاده شود، در انتهای محور ورودی گیربکس، پروانه خنک کننده ای تعبیه شده است که در هنگام کار درجه حرارت بوجود آمده از تنشهای تماسی را پایین آورده و موجب کاهش استهلاک سیستم نیز میشود .

مشخصات گریبکس های حلزونی سری VFU - N1=1400

حلزونی شاکرین 5

سری MVFU

مشخصات گریبکس های حلزونی سری MVFU - N1=1400

حلزونی شاکرین 6

سری VFH

 

مشخصات گریبکس های حلزونی سری VFH - N1=1400

حلزونی شاکرین 7

سری SHRV

شامل سری های SHRV , SHMRV , SHRV…/SHRV… , SHMRV…/SHRV…  بوده که با تیپ های 30-40-50-63-90-105-110-130-150 و در دسته های N,A,F,P و با نسبت های تبدیل 1:7 تا 1:10000 و با موقعیت های نصب مختلف تولید و عرضه میگردد .

حلزونی شاکرین 8

سری SHRV

حلزونی شاکرین 9

مشخصات گریبکس های حلزونی سری SHRV./SHRV... - N1=1400

حلزونی شاکرین 10

 
استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت دراز فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ