لوگوی آبیاران

گیربکس حلزونی SEW

شاید برای شما هم جای سوال باشد که گیربکس حلزونی SEW به چه صورت طراحی شده است و کیفیت این محصول به چه صورت است؟ شرکت آبیاران در این مقاله قصد دارد نکات مهم در خصوص استفاده خرید گیربکس حلزونی SEW را مورد بررسی قرار دهد و با شما در خصوص کیفیت گیربکس حلزونی SEW صحبت کنیم. 

قیمت گیربکس حلزونی SEW - نمایندگی فروش انواع الکتروگیربکس حلزونی , مکعبی SEW و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع الکترو گیربکس حلزونی SEW و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

گیربکس حلزونی اس ای دبلیو دارای چندین سری است که شامل:

گیربکس حلزونی SEW  سری S = خروجی شافت دار – پایه دار – بدون فلنج بود

گیربکس حلزونی SEW سری SA = خروجی گیربکس هالو (شافت تو خالی)

گیربکس حلزونی SEW سری SF = خروجی گیربکس فلنج بغل- شافت دار

گیربکس حلزونی SEW سری SH = خروجی گیربکس هالو (شافت خروجی تو خالی و بدن جای خار از طریق شرینگ دیسک فیکس میشود)

معرفی گیربکس حلزونی SEW

گیربکس حلزونی SEW از محصولات شرکت آلمانی است که تأسیس آن به سال ۱۹۳۱ باز می گردد. این کمپانی امروزه حرف اول را از لحاظ تولید گیربکس در جهان می زند و کیفیت محصولات آن بی نظیر است. گیربکس حلزونی SEW از دسته محصولاتی که می تواند در همه صنایع مورد بررسی قرار بگیرد به طوری که حداکثر گشتاور اعلام شده برای آن تا ۴۰۰۰ نیوتون است. گیربکس حلزونی SEW استحکام بسیار زیادی داشته و طبق بررسی های آزمایشگاهی صورت گرفته این محصول راندمان بالایی دارد و بدون ارتعاش کار می کند. طراحی بخش های داخلی گیربکس حلزونی SEW یک پارچه است و نوع اتصال قطعات آن به صورتی است که هرگز نمی توان در آن لق زدگی و یا عدم کیفیت مشاهده نمود.

گیربکس حلزونی SEW در بالابرها، میکسرها، کانوایرها، دستگاه های نانوایی، میکسرهای بتنی، کوره های صنعتی و … مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای لوگوی کیفیت بهداشت و محیط زیست است.

گیریکس هالوشافت SEW که به نوعی مکعبی نیز نام برده می شود به صورت دو دنده طراحی شده است که بخش بیرونی آن مارپیچ بوده و جنس فولاد برای آن استفاده شده است. دنده های این محصول از جنس برنج و یا فسفر برنز هستند که هاب داخلی آن نیز چدن می باشد. اگر دقت نمایید زاویه بین محور ورودی و خروجی در گیربکس هالوشافت SEW به میزان ۹۰ درجه استاندارد است که این محصول خروجی از بغل دارد. این گیربکس ها بیشترین کاهش دور در ابعاد کوچک را فراهم می سازد. از طرفی در صنایعی که این نیاز به گشتاور های متوسط به پایین است می تواند استفاده بیشتری داشته باشد.

در طراحی گیربکس هالوشافت SEW از back lash استفاده شده است که سبب می شود تا حد زیادی از قفل شدن دنده ها و همینطور افزایش دمای بیش از حد جلوگیری شود.  قیمت گیربکس حلزونی SEW ارزان و مقرون به صرفه است.

تعمیر گیربکس شافت بغل SEW

این محصول نیاز به سرویس به صورت روتین و منظم دارد، در صورتی که در صنایعی که میزان کار زیاد سنگین نیست یک گزینه بسیار عالی محسوب می شود و خیلی کم دچار استهلاک خواهد شد.

قطعات گیربکس شافت بغل SEW به سادگی در دسترس است به طوری که اگر نیاز به تعمیر داشت هزینه بالایی برای فراهم سازی قطعات آن نبوده و تجهیزات کافی و در دسترس برای گیربکس شافت بغل SEW فراهم شده است در صورتی که تعمیرکار انتخابی ماهر باشد، تعمیر گیربکس شافت بغل SEW بسیار آسان و مطمئن صورت می گیرد و زمان کمی برای تعمیر نیاز است.

بخش های کارگاهی و همینطور تولید در زمینه گیربکس شافت بغل SEW بسیار گسترش یافته است و این رویه نشان می دهد که تعمیرات گیربکس حلزونی اس ای دبلیو با دقت و نظم بیشتری فراهم می سازد.

 نکات مهم در خصوص نگهداری الکتروگیربکس حلزونی SEW

برای نگهداری گیربکس صنعتی و همینطور گیربکس کتابی یک سری روش ها وجود دارد که برخی آنها به صورت اشتباه مورد استفاده قرار می گیرد.

عده ای در روغن کاری الکتروگیربکس هالوشافت SEW افراط می کنند و فکر می کنند اینکار باید به صورت روزانه انجام شده و شامل تمامی بخش های گیربکس می شود، در نظر داشته باشید که روغن کاری های روزانه برای این نوع از گیربکس ها تنها در بخش هایی مشخصی به صورت روزانه است و هرگز نباید تصور کرد که تمام بخش های آن نیاز به روغنکاری روزانه دارد.

در ابتدا پیش از هر نوع سرویس می بایست نوع و سری الکتروگیربکس شافت بغل SEW مشخص شود، گاهی سری به کار رفته نیاز به نگهداری در شرایط خاصی است و عدم اطلاع در این زمینه مشکل ساز خواهد بود.

در خصوص گریس کاری گیربکس مکعبی SEW باید دقت نمایید که برند اس ای دبلیو به طور کلی سعی کرده است که روند گریس کاری را به طور دقیق فراهم سازد و به نوعی از پوشش های تراز روغن دقیق و مناسبی برای این محصول استفاده شده است بنابراین شما باید پیش از گریس کاری اطلاعات دقیق در خصوص نوع طراحی محصول در دسترس داشته باشید.

سوالات مهم در خصوص گیربکس حلزونی SEW

چه روغنی برای گیربکس دنده برنج  SEW مناسب تر است؟

در پاسخ به این سوال به طور کلی اینطور به نظر می رسد که برای گیربکس های حلزونی روغن های معدنی گزینه های مناسب تری هستند اما دمای فضای کاری بسیار مهم است. دقت نمایید که به طور کلی روغن های معمولی برای شرایطی که دما بین ۰ الی ۳۰ درجه سانتی گراد است مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین اگر دما بیشتر از ۳۵ و یا کمتر از ۰ باشد باید ویسکوزیته آن به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد و برای دمای کمتر از ۰ نیاز به روغن با ویسکوزیته پایین تر است.

روند روغن کاری برای گیربکس حلزونی SEW به چه صورت است؟

گیربکس NMRV و یا گیربکس های های حلزونی نیاز به روغن کاری های منظم در طول زمان خاصی هستند. در صورتی که روغن مورد استفاده معدنی باشد می بایست  پس از ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ ساعت اولیه روغن مورد نظر تعویض شود. این در حالی است که بهتر است در ابتدا گیربکس شستشو شود و سپس در فواصل زمانی منظم سعی شود روغنکاری به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. عموماً سطح روغن می بایست پس از ۴۰۰۰ ساعت تعویض شود.

مشخصات گیربکس حلزونی SEW سری SH

گیربکس حلزونی SEW سری SH یا همان گیربکس هلیکال ورم ( HELICAL WORM ) نیرو را به صورت ۹۰ درجه منتقل میکند. الکتروگیربکس هالوشافت حلزونی sew از ۴ چرخدنده تشکیل شده است که شامل سه دنده هلیکال و یک دنده مرکزی از جنس فسفر برنز یا برنجی است.

گیربکس حلزونی اس ای دبلیو سری اس اچ  دارای گشتاور بین ۴۳ نیوتن متر (NM) تا ۲۰۰نیوتن متر (NM) می باشد. نحوه نصب الکتروگیربکس SEW سری SH به صورت عمودی و افقی در ۸ حالت مختلف  می باشد.

گیرموتور حلزونی SEW سری SH به صورت هالوشافت با اتصال شرینک دیسک ( بونفیکس ) در زاویه نود درجه بر روی دستگاه قابل نصب است.

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور گشتاورخروجی (نیوتن متر)
Type d∅ RPM KW NM
SH37 ۲۰ ۰.۰۱۴ تا ۲۰۶ ۰/۱۲ تا ۱/۵ ۱۱ تا ۱۱۰
SH47 ۲۵ ۰.۱۱ تا ۱۹۲ ۰/۱۸ تا ۲/۲ ۱۰۰ تا ۲۰۰
SH57 ۳۰ ۰.۱۱ تا ۱۹۲ ۰/۱۸ تا ۵/۵ ۱۰۰ تا ۳۳۰
SH67 ۳۵ ۰.۰۷ تا ۱۸۵ ۰/۱۸ تا ۷/۵ ۲۰۰ تا ۶۰۰
SH77 ۴۵ ۰.۰۵ تا ۱۷۴ ۰/۱۸ تا ۱۱ ۵۰۰ تا ۱۳۰۰
SH87 ۶۰ ۰.۰۵ تا ۱۷۸ ۰/۵۵ تا ۲۲ ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰
SH97 ۷۰ ۰.۰۴ تا ۱۶۹ ۰/۵۵ تا ۲۲ ۱۴۰۰ تا ۴۵۰۰

مشخصات گیربکس حلزونی SEW سری SF

گیربکس حلزونی SEW سری SF یا همان گیربکس هلیکال ورم ( HELICAL WORM ) نیرو را به صورت ۹۰ درجه منتقل میکند. الکتروگیربکس هالوشافت حلزونی SEW از ۴ چرخدنده تشکیل شده است که شامل سه دنده هلیکال و یک دنده مرکزی از جنس فسفر برنز یا برنجی است.

گیربکس حلزونی اس ای دبلیو سری اس اف دارای گشتاور بین ۴۳ نیوتن متر (NM) تا ۲۰۰ نیوتن متر (NM) می باشد. نحوه نصب الکتروگیربکس SEW سری s به صورت عمودی و افقی در ۴ حالت مختلف می باشد.

گیربکس حلزونی SEW سری SF به صورت شافت دار و فلنج بغل در زاویه نود درجه بر روی دستگاه قابل نصب است.

مشخصات انواع مدل SF گیربکس حلزونی

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور گشتاورخروجی (نیوتن متر)
Type d∅ RPM KW NM
SF37 ۲۰ ۰.۰۱۴ تا ۲۰۶ ۰/۱۲ تا ۱/۵ ۱۱ تا ۱۱۰
SF47 ۲۵ ۰.۱۱ تا ۱۹۲ ۰/۱۸ تا ۲/۲ ۱۰۰ تا ۲۰۰
SF57 ۳۰ ۰.۱۱ تا ۱۹۲ ۰/۱۸ تا ۵/۵ ۱۰۰ تا ۳۳۰
SF67 ۳۵ ۰.۰۷ تا ۱۸۵ ۰/۱۸ تا ۷/۵ ۲۰۰ تا ۶۰۰
SF77 ۴۵ ۰.۰۵ تا ۱۷۴ ۰/۱۸ تا ۱۱ ۵۰۰ تا ۱۳۰۰
SF87 ۶۰ ۰.۰۵ تا ۱۷۸ ۰/۵۵ تا ۲۲ ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰
SF97 ۷۰ ۰.۰۴ تا ۱۶۹ ۰/۵۵ تا ۲۲ ۱۰۰۰ تا ۴۵۰۰

مشخصات گیربکس حلزونی SEW سری SA

گیربکس حلزونی SEW سری SA یا همان گیربکس هلیکال ورم ( HELICAL WORM ) نیرو را به صورت ۹۰ درجه منتقل میکند. الکتروگیربکس هالوشافت حلزونی SEW از ۴ چرخدنده تشکیل شده است که شامل سه دنده هلیکال و یک دنده مرکزی از جنس فسفر برنز یا برنجی است.

الکتروگیربکس حلزونی اس ای دبلیو سری اس آ دارای گشتاور بین ۴۳ نیوتن متر (NM) تا ۲۰۰ نیوتن متر (NM) می باشد. نحوه نصب الکتروگیربکس SEW سری SA به صورت عمودی و افقی در ۸ حالت مختلف می باشد.

موتور گیربکس حلزونی SEW سری SA به صورت هالوشافت تو خالی  در زاویه نود درجه بر روی دستگاه قابل نصب است. در اکثر موارد گیربکس حلزونی SEW با قطعه ای به نام بازویی بر روی دستگاه نصب می شود.

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور گشتاورخروجی (نیوتن متر)
Type d∅ RPM KW NM
SA37 ۲۰ ۰.۰۱۴ تا ۲۰۶ ۰/۱۲ تا ۱/۵ ۱۱ تا ۱۱۰
SA47 ۲۵-۳۰ ۰.۱۱ تا ۱۹۲ ۰/۱۸ تا ۲/۲ ۱۰۰ تا ۲۰۰
SA57 ۳۰-۳۵ ۰.۱۱ تا ۱۹۲ ۰/۱۸ تا ۵/۵ ۱۰۰ تا ۳۳۰
SA67 ۴۰-۴۵ ۰.۰۷ تا ۱۸۵ ۰/۱۸ تا ۷/۵ ۲۰۰ تا ۶۰۰
SA77 ۵۰-۶۰ ۰.۰۵ تا ۱۷۴ ۰/۱۸ تا ۱۱ ۵۰۰ تا ۱۳۰۰
SA87 ۶۰-۷۰ ۰.۰۵ تا ۱۷۸ ۰/۵۵ تا ۲۲ ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰
SA97 ۷۰-۹۰ ۰.۰۴ تا ۱۶۹ ۰/۵۵ تا ۲۲ ۱۰۰۰ تا

مشخصات گیربکس حلزونی SEW سری S

گیربکس حلزونی SEW سری S یا همان گیربکس هلیکال ورم ( HELICAL WORM ) نیرو را به صورت ۹۰ درجه منتقل میکند. الکتروگیربکس هالوشافت حلزونی SEW از ۴ چرخدنده تشکیل شده است که شامل سه دنده هلیکال و یک دنده مرکزی از جنس فسفر برنز یا برنجی است.

گیربکس حلزونی SEW سری اس دارای گشتاور بین ۴۳ نیوتن متر (NM) تا ۲۰۰ نیوتن متر (NM) می باشد. نحوه نصب الکتروگیربکس SEW سری s به صورت عمودی و افقی می باشد.

گیربکس شافت بغل SEW سری s به صورت شافت دار در حالت نود درجه بر روی دستگاه قابل نصب است.

مشخصات انواع مدل S گیربکس حلزونی

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور گشتاورخروجی (نیوتن متر)
Type d∅ RPM KW NM
S37 ۲۰ ۰.۰۱۴ تا ۲۰۶ ۰/۱۲ تا ۱/۵ ۱۱ تا ۱۱۰
S47 ۲۵ ۰.۱۱ تا ۱۹۲ ۰/۱۸ تا ۲/۲ ۱۰۰ تا ۲۰۰
S57 ۳۰ ۰.۱۱ تا ۱۹۲ ۰/۱۸ تا ۵/۵ ۱۰۰ تا ۳۳۰
S67 ۳۵ ۰.۰۷ تا ۱۸۵ ۰/۱۸ تا ۷/۵ ۲۰۰ تا ۶۰۰
S77 ۴۵ ۰.۰۵ تا ۱۷۴ ۰/۱۸ تا ۱۱ ۵۰۰ تا ۱۳۰۰
S87 ۶۰ ۰.۰۵ تا ۱۷۸ ۰/۵۵ تا ۲۲ ۱۰۰۰ تا ۲۵۰۰
S97 ۷۰ ۰.۰۴ تا ۱۶۹ ۰/۵۵ تا ۲۲ ۱۴۰۰ تا ۴۵۰۰
استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد