لوگوی آبیاران

گیربکس حلزونی , مکعبی

دو دنده در این گیربکس مانند تمام گیربکس های دیگر غرق در روغن میباشد. یکی از دنده ها به شکل ماردون و دیگری  (که معمولا برنجی ساخته میشود)  به شکل دایره ی دندانه دندانه است که در شکل زیر نمایش این دو قطعه را میتوان دید.

قیمت گیربکس حلزونی - نمایندگی فروش انواع الکترو گیربکس حلزونیمکعبی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع موتور گیربکس حلزونی و یا خرید, با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

این گیربکس ها برخلاف گیربکس شافت مستقیم که از دنده های متعدد و موازیِ همدیگر ساخته میشوند؛ از دو دنده ی عمود بر همدیگر ساخته میشود. این نوع گیربکس بین صنعتگران ایرانی به نام گیربکس حلزونی شناخته میشوند.

گیربکس حلزونی

 

 چنانچه دیده میشود دنده های این نوع گیربکس برخلاف نوع شفت مستقیم برهمدیگر عمود هستند ، این ویژگی باعث میشود نتوان شفت خروجی گیربکس را آزادانه چرخاند و نوعی ترمز ضعیف برای گیربکس به حساب می آید. این نوع گیربکس همانند گیربکس شفت مستقیم استفاده گسترده ای در صنایع مختلف از جمله بالابر ها ، کانوایرها، میکسرها و.... دارد.

مهمترین پارامتر این نوع گیربکس ها نسبت تبدیل میباشد. نسبت تبدیل به زبان ساده یعنی –موتور باید چند دور بچرخد تا شفت خروجی گیربکس یک دور بچرخد . این پارامتر را معمولا با حرف i نمایش میدهند. مثلا i=30 یعنی هر 30 دوری که موتور میچرخد گیربکس یک دور میچرخد.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد

تماس با واحد فروش
واتس آپ