SEW
صفحه اصلی/گیربکس/گیربکس آویز (شافت موازی)/SEW

گیربکس آویز (شافت موازی) SEW

قیمت گیربکس آویز (شافت موازی) SEW - نمایندگی فروش انواع گیربکس آویز (شفت موازی) SEW و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع گیربکس آویز SEW و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

مشخصات فنی گیربکس آویز جرثقیلی SEW

گیربکس آویز 1

گیربکس آویز جرثقیلی SEW با توجه به طراحی خاص و شکل ظاهری بی نظیر خود نظرها را به خود جلب کرده است.

نوع نصب موتور گیربکس آویز  از سمت پایه متنوع اعلام شده است و طراحی این محصول باریک و برای مکان های خاص و محدود بسیار مناسب است. این گیربکس دارای سایزبندی های متنوعی است که سبب می شود برای فضاهایی که از نظر شرایط نامساعد هستند نیز گزینه خوبی محسوب شود.

گیربکس آویز SEW از نوع  پایه دار و فلنج دار نیز عرضه می شود که سبب می شود دامنه گسترده ای از کاربردها را پوشش دهد.

الکتروگیربکس آویز  دارای تراکم با قدرت بالا بوده و میزان بارگیری مجاز معلق در این محسوب نیز بیشتر از موارد مشابه است. برای سرعت های خروجی متنوع از دنده های طبقاتی استفاده شده است و آپشن های کاهش دهنده آن بسیار قوی عمل می کنند.

گیربکس آویز  SEW در همزن ها، کانوایرها، صنایع فاضلاب میکسرها، صنایع فولاد، صنایع سیمان، صنایع غذایی و همینطور صنایع شیمیایی بسیار کاربرد دارد.

در طراحی الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW از تعدادی دنده های مورب استفاده شده است که دارای چند محور موازی هستند به طور یکه امکان انتقال گشتاورهای بالا با نسبت های تبدیل بالا را به خوبی فراهم می سازند.

چند محور بودن در این مسیر بسیار مهم است و سبب می شود که خنک کاری گیربکس به خوبی صورت بگیرد. استهلاک گیربکس آویز جرثقیلی اس ای دبلیو  بسیار کمتر از برندهای دیگر است و پیش از عرضه این محصول به بازار بررسی های گسترده ای بر روی آن صورت گرفته است.

اجزای اصلی گیربکس آویز پوسته محور، چرخ دنده، بیرینگ است. این محصول از جنس پوسته چدنی یا فولادی و همینطور محور فولادی و دنده فولادی طراحی شده است. محدود گشتاور قابل انتقال تا ۱۲۰۰۰ نیوتون متر را فراهم می سازد.

گیربکس آویز SEW دارای گواهینامه CSA، CE، ISO، ATEX بوده و سایزبندی این محصول ۲۷ تا ۱۵۷ در نظر گرفته شده است. توان موتور در نظر گرفته برای گیربکس جرثقیلی SEW تا ۲۰۰ کیلووات است.

کلاس دقت گیربکس جرثقیل سقفی SEW

در تعمیر گیربکس جرثقیل سقفی SEW موضوعی به نام کلاس دقت گیربکس وجود دارد که طبق استانداردهای موجود DIN 12 کلاس طبقه بندی در این خصوص وجود دارد. بالاترین کلاس شماره ۱ و پایین ترین کلاس ، کلاس ۱۲ نامیده می شود.

منظور از کلاس دقت در واقع همان دقت بازه قابل قبول در زمینه خطاهای مختلف هندسی است. کلاس نیز نشان می دهد که در این بازه ( بازه مشخص) خطا صفر و. یا بدون خطا است. عموماً کلاس های دقت به کار رفته در گیربکس جرثقیل سقفی SEW بین ۱ الی ۸ است و بیش از این رقم دیگر نمی توان نشان از یک محصول با کیفیت باشد.

در نظر داشته باشید که بهترین نوع پرداخت نهایی برای دنده ها می بایست در وضعیت سخت کاری های مختلف بررسی شود. وقتی کلاس دقت گیربکس صنعتی کاهش یابد در واقع نیرو مکانیکی افزایش یافته و این روند سبب می شود که عمر گیربکس جرثقیل سقفی اس ای دبلیو کمتر شود. هرچه میزان کلاس دقت گیربکس آویز SEW بیشتر باشد هزینه تولید بیشتر است اما سطح نویز و ارتعاش آن پایین تر خواهد بود.

به این ترتیب توان انتقال آن در سایزهای یکسان به نسبت کلاس با دقت کمتر می تواند بسیار بیشتر باشد ، بنابراین نویز کم و ارتعاش پایین در گیربکس سقفی SEW نشان از کلاس دقت بالای آن دارد. یک مثال در این زمینه ارائه می دهیم. فرض کنید در یکی از صنایع سرعت دوران کمتر از ۳۰۰۰ دور در دقیقه اعلام شده است کلاس دقت گیربکس آویز SEW می تواند عدد ۶ باشد. عموماً دقت های ۸ و ۹ برای شرکت های قدیمی و درجه سه هستند.

در تعمیر گیربکس وینچ SEW باید به کلاس دقت بسیار دقیق توجه شود به طوری که میزان مقاومت دنده و همینطور عمر موجود به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.

کیفیت هندسی گیربکس آویز SEW

کیفیت هندسی در موتورگیربکس SEW به خصوص مدل های گیربکس وینچ بسیار مهم است. بارها دیده شده است که یکی از دنده های گیربکس سقفی SEW دچار شکست شده است اما امکان ساخت مجدد با همان کیفیت وجود داشته است اما به دلیل وجود مهندسی معکوس اشتباه این روند به درستی صورت نگرفته و در نهایت کیفیت هندسی محصول به درستی اعلام نمی شود. در نظر داشته باشید که متالورژی در خصوص گیربکس آویز SEW موضوع بسیار مهمی است و همینطور مونتاژ قطعات آن نیز می تواند به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد در نظر داشته باشید که قیمت گیرموتور SEW به نسبت سایر محصولات ارزانتر و بسیار مناسب تر اعلام شده است.

مشخصات گیربکس آویز جرثقیلی SEW سری FF

الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW به انگلیسی ( Parallel shaft helical gearmotor series FF ) در مدل های دواستیجه و سه استیجه تولید میشود. گیرموتور آویز جرثقیلی SEW دارای راندمان بالا است به طوری که توان تحمل بار های سنگین را دارد و از نظر قدرت ثابت شده است. موتورگیربکس آویز SEW در دو نوع تک دور و دو دوریا همان موتور دالاندر تولید می شود که کاربرد بسیار بالایی در جرثقیل سقفی دارد. گیربکس آویزجرثقیلی سری FF به صورت عمودی و افقی در ۸ حالت مختلف قابل نصب است.
گشتاور خروجی الکتروگیربکس آویز اس ای دبلیو سری اف اف بین (nm) 80 نیوتن متر تا (nm) 2000 نیوتن متر می باشد.
در اکثر موارد این گیربکس با الکتروموتور ترمزدار استفاده میشود. در گیربکسهای جرثقیلی مارک sew سری FF خروجی این گیربکس SEW به صورت فلنجدار و شافت دار می باشد.

مشخصات انواع مدل FF گیربکس آویز

مدلقطر شافت خروجیمحدوده دور خروجیمحدوده توان موتورگشتاورخروجی (نیوتن متر)
Typed∅RPMKWNM
FF27۲۵۰.۱۶ تا ۳۳۷۰/۱۲ تا ۱/۵۷۰ تا ۱۳۰
FF37۲۵۰.۱۷ تا ۳۷۱۰/۱۸ تا ۲/۲۱۰۰ تا ۲۰۰
FF47۳۰۰.۱۱ تا ۲۸۱۰/۱۸ تا ۳۲۰۰ تا ۴۰۰
FF57۳۵۰.۰۹ تا ۲۷۰۰/۲۵ تا ۵/۵۲۸۰ تا ۶۰۰
FF67۴۰۰.۰۷ تا ۳۵۳۰/۲۵ تا ۷/۵۴۰۰ تا ۸۳۰
FF77۵۰۰.۰۵ تا ۳۲۷۰/۲۵ تا ۱۱۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰
FF87۶۰۰.۰۶ تا ۳۴۰۰/۲۵ تا ۱۵۱۴۰۰ تا ۳۰۰۰
FF97۷۰۰.۰۵ تا ۳۰۶۰/۱۸ تا ۲۲۲۰۰۰ تا ۴۳۰۰
FF107۹۰۰.۰۶ تا ۲۲۵۰/۱۸ تا ۴۵۴۲۰۰ تا ۸۰۰۰
FF127۱۱۰۰.۰۶ تا ۲۹۹۰/۱۸ تا ۱۳۲۶۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰
FF157۱۲۰۰.۰۴ تا ۱۱۷۰/۱۸ تا ۲۰۰

۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰

مشخصات گیربکس آویز جرثقیلی SEW سری FH

الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW به انگلیسی ( Parallel shaft helical gearmotor series FH ) در مدل های دواستیجه و سه استیجه تولید میشود. گیرموتور آویز جرثقیلی SEW دارای راندمان بالا است به طوری که توان تحمل بار های سنگین را دارد و از نظر قدرت ثابت شده است. موتورگیربکس آویز SEW در دو نوع تک دور و دو دوریا همان موتور دالاندر تولید می شود که کاربرد بسیار بالایی در جرثقیل سقفی دارد. گیربکس آویزجرثقیلی سری FH به صورت عمودی و افقی در ۸ حالت مختلف قابل نصب است.
گشتاور خروجی الکتروگیربکس آویز اس ای دبلیو سری اف اچ بین (nm) 80 نیوتن متر تا (nm) 2000 نیوتن متر می باشد.
در اکثر موارد این گیربکس با الکتروموتور ترمزدار استفاده میشود. گیربکسهای جرثقیلی مارکsew سری FH خروجی گیربکس SEW به صورت هالوشافت با اتصال شرینک دیسک (بونفیکس) می باشد.

مشخصات انواع مدل FH گیربکس آویز

مدلقطر شافت خروجیمحدوده دور خروجیمحدوده توان موتورگشتاورخروجی (نیوتن متر)
Typed∅RPMKWNM
FH27۲۵۰.۱۶ تا ۳۳۷۰/۱۲ تا ۱/۵۷۰ تا ۱۳۰
FH37۳۰۰.۱۷ تا ۳۷۱۰/۱۸ تا ۲/۲۱۰۰ تا ۲۰۰
FH47۳۵۰.۱۱ تا ۲۸۱۰/۱۸ تا ۳۲۰۰ تا ۴۰۰
FH57۴۰۰.۰۹ تا ۲۷۰۰/۲۵ تا ۵/۵۲۸۰ تا ۶۰۰
FH67۴۰۰.۰۷ تا ۳۵۳۰/۲۵ تا ۷/۵۴۰۰ تا ۸۳۰
FH77۵۰۰.۰۵ تا ۳۲۷۰/۲۵ تا ۱۱۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰
FH87۶۵۰.۰۶ تا ۳۴۰۰/۲۵ تا ۱۵۱۴۰۰ تا ۳۰۰۰
FH97۷۵۰.۰۵ تا ۳۰۶۰/۱۸ تا ۲۲۲۰۰۰ تا ۴۳۰۰
FH107۹۵۰.۰۶ تا ۲۲۵۰/۱۸ تا ۴۵۴۲۰۰ تا ۸۰۰۰
FH127۱۰۵۰.۰۶ تا ۲۹۹۰/۱۸ تا ۱۳۲۶۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰
FH157۱۲۵۰.۰۴ تا ۱۱۷۰/۱۸ تا ۲۰۰۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰

مشخصات گیربکس آویز جرثقیلی SEW سری FA

الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW به انگلیسی ( Parallel shaft helical gearmotor series FA ) در مدل های دواستیجه و سه استیجه تولید میشود. گیرموتور آویز جرثقیلی SEW دارای راندمان بالا است به طوری که توان تحمل بار های سنگین را دارد و از نظر قدرت ثابت شده است. موتورگیربکس آویز SEW در دو نوع تک دور و دو دوریا همان موتور دالاندر تولید می شود که کاربرد بسیار بالایی در جرثقیل سقفی دارد. گیربکس آویزجرثقیلی سری FA به صورت عمودی و افقی در ۸ حالت مختلف قابل نصب است.
گشتاور خروجی الکتروگیربکس آویز اس ای دبلیو سری اف آ بین (nm) 80 نیوتن متر تا (nm) 2000 نیوتن متر می باشد.
در اکثر موارد این گیربکس با الکتروموتور ترمزدار استفاده میشود. در گیربکسهای جرثقیلی مارک sew سری FA خروجی گیربکس SEW به صورت هالو شافت تک خار می باشد.

مشخصات انواع مدل FA گیربکس آویز

مدلقطر شافت خروجیمحدوده دور خروجیمحدوده توان موتورگشتاورخروجی (نیوتن متر)
Typed∅RPMKWNM
FA27۲۵۰.۱۶ تا ۳۳۷۰/۱۲ تا ۱/۵۷۰ تا ۱۳۰
FA37۳۰۰.۱۷ تا ۳۷۱۰/۱۸ تا ۲/۲۱۰۰ تا ۲۰۰
FA47۳۵۰.۱۱ تا ۲۸۱۰/۱۸ تا ۳۲۰۰ تا ۴۰۰
FA57۴۰۰.۰۹ تا ۲۷۰۰/۲۵ تا ۵/۵۲۸۰ تا ۶۰۰
FA67۴۰۰.۰۷ تا ۳۵۳۰/۲۵ تا ۷/۵۴۰۰ تا ۸۳۰
FA77۵۰۰.۰۵ تا ۳۲۷۰/۲۵ تا ۱۱۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰
FA87۶۰۰.۰۶ تا ۳۴۰۰/۲۵ تا ۱۵۱۴۰۰ تا ۳۰۰۰
FA97۷۰۰.۰۵ تا ۳۰۶۰/۱۸ تا ۲۲۲۰۰۰ تا ۴۳۰۰
FA107۹۰۰.۰۶ تا ۲۲۵۰/۱۸ تا ۴۵۴۲۰۰ تا ۸۰۰۰
FA127۱۰۰۰.۰۶ تا ۲۹۹۰/۱۸ تا ۱۳۲۶۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰
FA157۱۲۰۰.۰۴ تا ۱۱۷۰/۱۸ تا ۲۰۰۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰

مشخصات گیربکس آویز جرثقیلی SEW سری F

الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW به انگلیسی ( Parallel shaft helical gearmotor series f ) در مدل های دواستیجه و سه استیجه تولید میشود. گیرموتور آویز جرثقیلی SEW دارای راندمان بالا است به طوری که توان تحمل بار های سنگین را دارد و از نظر قدرت ثابت شده است. موتورگیربکس آویز SEW در دو نوع تک دور و دو دوریا همان موتور دالاندر تولید می شود که کاربرد بسیار بالایی در جرثقیل سقفی دارد. گیربکس آویزجرثقیلی سری F به صورت عمودی و افقی در ۸ حالت مختلف قابل نصب است.
گشتاور خروجی الکتروگیربکس آویز اس ای دبلیو سری اف بین (nm) 80 نیوتن متر تا (nm) 2000 نیوتن متر می باشد.
در اکثر موارد این گیربکس با الکتروموتور ترمزدار استفاده میشود. در گیربکسهای جرثقیلی مارک sew سری F خروجی گیربکس SEW به صورت شافت دار می باشد.

مشخصات انواع مدل F گیربکس آویز

مدلقطر شافت خروجیمحدوده دور خروجیمحدوده توان موتورگشتاورخروجی (نیوتن متر)
Typed∅RPMKWNM
F27۲۵۰.۱۶ تا ۳۳۷۰/۱۲ تا ۱/۵۷۰ تا ۱۳۰
F37۲۵۰.۱۷ تا ۳۷۱۰/۱۸ تا ۲/۲۱۰۰ تا ۲۰۰
F47۳۰۰.۱۱ تا ۲۸۱۰/۱۸ تا ۳۲۰۰ تا ۴۰۰
F57۳۵۰.۰۹ تا ۲۷۰۰/۲۵ تا ۵/۵۲۸۰ تا ۶۰۰
F67۴۰۰.۰۷ تا ۳۵۳۰/۲۵ تا ۷/۵۴۰۰ تا ۸۳۰
F77۵۰۰.۰۵ تا ۳۲۷۰/۲۵ تا ۱۱۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰
F87۶۰۰.۰۶ تا ۳۴۰۰/۲۵ تا ۱۵۱۴۰۰ تا ۳۰۰۰
F97۷۰۰.۰۵ تا ۳۰۶۰/۱۸ تا ۲۲۲۰۰۰ تا ۴۳۰۰
F107۹۰۰.۰۶ تا ۲۲۵۰/۱۸ تا ۴۵۴۲۰۰ تا ۸۰۰۰
F127۱۱۰۰.۰۶ تا ۲۹۹۰/۱۸ تا ۱۳۲۶۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰
F157۱۲۰۰.۰۴ تا ۱۱۷۰/۱۸ تا ۲۰۰۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰

 

لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ