لوگوی آبیاران

گیربکس آویز (شافت موازی) SEW

گیربکس آویز  SEW در همزن ها، کانوایرها، صنایع فاضلاب میکسرها، صنایع فولاد، صنایع سیمان، صنایع غذایی و همینطور صنایع شیمیایی بسیار کاربرد دارد. در طراحی الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW از تعدادی دنده های مورب استفاده شده است که دارای چند محور موازی هستند به طور یکه امکان انتقال گشتاورهای بالا با نسبت های تبدیل بالا را به خوبی فراهم می سازند.

محصول مورد نظر یافت نشد

مشخصات فنی گیربکس آویز جرثقیلی SEW

یربکس آویز جرثقیلی SEW با توجه به طراحی خاص و شکل ظاهری بی نظیر خود نظرها را به خود جلب کرده است.

نوع نصب موتور گیربکس آویز  از سمت پایه متنوع اعلام شده است و طراحی این محصول باریک و برای مکان های خاص و محدود بسیار مناسب است. این گیربکس دارای سایزبندی های متنوعی است که سبب می شود برای فضاهایی که از نظر شرایط نامساعد هستند نیز گزینه خوبی محسوب شود.

گیربکس آویز SEW از نوع  پایه دار و فلنج دار نیز عرضه می شود که سبب می شود دامنه گسترده ای از کاربردها را پوشش دهد.

الکتروگیربکس آویز  دارای تراکم با قدرت بالا بوده و میزان بارگیری مجاز معلق در این محسوب نیز بیشتر از موارد مشابه است. برای سرعت های خروجی متنوع از دنده های طبقاتی استفاده شده است و آپشن های کاهش دهنده آن بسیار قوی عمل می کنند.

چند محور بودن در این مسیر بسیار مهم است و سبب می شود که خنک کاری گیربکس به خوبی صورت بگیرد. استهلاک گیربکس آویز جرثقیلی اس ای دبلیو  بسیار کمتر از برندهای دیگر است و پیش از عرضه این محصول به بازار بررسی های گسترده ای بر روی آن صورت گرفته است.

اجزای اصلی گیربکس آویز پوسته محور، چرخ دنده، بیرینگ است. این محصول از جنس پوسته چدنی یا فولادی و همینطور محور فولادی و دنده فولادی طراحی شده است. محدود گشتاور قابل انتقال تا ۱۲۰۰۰ نیوتون متر را فراهم می سازد.

گیربکس آویز SEW دارای گواهینامه CSA، CE، ISO، ATEX بوده و سایزبندی این محصول ۲۷ تا ۱۵۷ در نظر گرفته شده است. توان موتور در نظر گرفته برای گیربکس جرثقیلی SEW تا ۲۰۰ کیلووات است.

کلاس دقت گیربکس جرثقیل سقفی SEW

در تعمیر گیربکس جرثقیل سقفی SEW موضوعی به نام کلاس دقت گیربکس وجود دارد که طبق استانداردهای موجود DIN 12 کلاس طبقه بندی در این خصوص وجود دارد. بالاترین کلاس شماره ۱ و پایین ترین کلاس ، کلاس ۱۲ نامیده می شود.

منظور از کلاس دقت در واقع همان دقت بازه قابل قبول در زمینه خطاهای مختلف هندسی است. کلاس نیز نشان می دهد که در این بازه ( بازه مشخص) خطا صفر و. یا بدون خطا است. عموماً کلاس های دقت به کار رفته در گیربکس جرثقیل سقفی SEW بین ۱ الی ۸ است و بیش از این رقم دیگر نمی توان نشان از یک محصول با کیفیت باشد.

در نظر داشته باشید که بهترین نوع پرداخت نهایی برای دنده ها می بایست در وضعیت سخت کاری های مختلف بررسی شود. وقتی کلاس دقت گیربکس صنعتی کاهش یابد در واقع نیرو مکانیکی افزایش یافته و این روند سبب می شود که عمر گیربکس جرثقیل سقفی اس ای دبلیو کمتر شود. هرچه میزان کلاس دقت گیربکس آویز SEW بیشتر باشد هزینه تولید بیشتر است اما سطح نویز و ارتعاش آن پایین تر خواهد بود.

به این ترتیب توان انتقال آن در سایزهای یکسان به نسبت کلاس با دقت کمتر می تواند بسیار بیشتر باشد ، بنابراین نویز کم و ارتعاش پایین در گیربکس سقفی SEW نشان از کلاس دقت بالای آن دارد. یک مثال در این زمینه ارائه می دهیم. فرض کنید در یکی از صنایع سرعت دوران کمتر از ۳۰۰۰ دور در دقیقه اعلام شده است کلاس دقت گیربکس آویز SEW می تواند عدد ۶ باشد. عموماً دقت های ۸ و ۹ برای شرکت های قدیمی و درجه سه هستند.

در تعمیر گیربکس وینچ SEW باید به کلاس دقت بسیار دقیق توجه شود به طوری که میزان مقاومت دنده و همینطور عمر موجود به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.

کیفیت هندسی گیربکس آویز SEW

کیفیت هندسی در موتورگیربکس SEW به خصوص مدل های گیربکس وینچ بسیار مهم است. بارها دیده شده است که یکی از دنده های گیربکس سقفی SEW دچار شکست شده است اما امکان ساخت مجدد با همان کیفیت وجود داشته است اما به دلیل وجود مهندسی معکوس اشتباه این روند به درستی صورت نگرفته و در نهایت کیفیت هندسی محصول به درستی اعلام نمی شود. در نظر داشته باشید که متالورژی در خصوص گیربکس آویز SEW موضوع بسیار مهمی است و همینطور مونتاژ قطعات آن نیز می تواند به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد در نظر داشته باشید که قیمت گیرموتور SEW به نسبت سایر محصولات ارزانتر و بسیار مناسب تر اعلام شده است.

مشخصات گیربکس آویز جرثقیلی SEW سری FF

الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW به انگلیسی ( Parallel shaft helical gearmotor series FF ) در مدل های دواستیجه و سه استیجه تولید میشود. گیرموتور آویز جرثقیلی SEW دارای راندمان بالا است به طوری که توان تحمل بار های سنگین را دارد و از نظر قدرت ثابت شده است. موتورگیربکس آویز SEW در دو نوع تک دور و دو دوریا همان موتور دالاندر تولید می شود که کاربرد بسیار بالایی در جرثقیل سقفی دارد. گیربکس آویزجرثقیلی سری FF به صورت عمودی و افقی در ۸ حالت مختلف قابل نصب است.
گشتاور خروجی الکتروگیربکس آویز اس ای دبلیو سری اف اف بین (nm) 80 نیوتن متر تا (nm) 2000 نیوتن متر می باشد.
در اکثر موارد این گیربکس با الکتروموتور ترمزدار استفاده میشود. در گیربکسهای جرثقیلی مارک sew سری FF خروجی این گیربکس SEW به صورت فلنجدار و شافت دار می باشد.

مشخصات انواع مدل FF گیربکس آویز

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور گشتاورخروجی (نیوتن متر)
Type d∅ RPM KW NM
FF27 ۲۵ ۰.۱۶ تا ۳۳۷ ۰/۱۲ تا ۱/۵ ۷۰ تا ۱۳۰
FF37 ۲۵ ۰.۱۷ تا ۳۷۱ ۰/۱۸ تا ۲/۲ ۱۰۰ تا ۲۰۰
FF47 ۳۰ ۰.۱۱ تا ۲۸۱ ۰/۱۸ تا ۳ ۲۰۰ تا ۴۰۰
FF57 ۳۵ ۰.۰۹ تا ۲۷۰ ۰/۲۵ تا ۵/۵ ۲۸۰ تا ۶۰۰
FF67 ۴۰ ۰.۰۷ تا ۳۵۳ ۰/۲۵ تا ۷/۵ ۴۰۰ تا ۸۳۰
FF77 ۵۰ ۰.۰۵ تا ۳۲۷ ۰/۲۵ تا ۱۱ ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰
FF87 ۶۰ ۰.۰۶ تا ۳۴۰ ۰/۲۵ تا ۱۵ ۱۴۰۰ تا ۳۰۰۰
FF97 ۷۰ ۰.۰۵ تا ۳۰۶ ۰/۱۸ تا ۲۲ ۲۰۰۰ تا ۴۳۰۰
FF107 ۹۰ ۰.۰۶ تا ۲۲۵ ۰/۱۸ تا ۴۵ ۴۲۰۰ تا ۸۰۰۰
FF127 ۱۱۰ ۰.۰۶ تا ۲۹۹ ۰/۱۸ تا ۱۳۲ ۶۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰
FF157 ۱۲۰ ۰.۰۴ تا ۱۱۷ ۰/۱۸ تا ۲۰۰

۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰

مشخصات گیربکس آویز جرثقیلی SEW سری FH

الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW به انگلیسی ( Parallel shaft helical gearmotor series FH ) در مدل های دواستیجه و سه استیجه تولید میشود. گیرموتور آویز جرثقیلی SEW دارای راندمان بالا است به طوری که توان تحمل بار های سنگین را دارد و از نظر قدرت ثابت شده است. موتورگیربکس آویز SEW در دو نوع تک دور و دو دوریا همان موتور دالاندر تولید می شود که کاربرد بسیار بالایی در جرثقیل سقفی دارد. گیربکس آویزجرثقیلی سری FH به صورت عمودی و افقی در ۸ حالت مختلف قابل نصب است.
گشتاور خروجی الکتروگیربکس آویز اس ای دبلیو سری اف اچ بین (nm) 80 نیوتن متر تا (nm) 2000 نیوتن متر می باشد.
در اکثر موارد این گیربکس با الکتروموتور ترمزدار استفاده میشود. گیربکسهای جرثقیلی مارکsew سری FH خروجی گیربکس SEW به صورت هالوشافت با اتصال شرینک دیسک (بونفیکس) می باشد.

مشخصات انواع مدل FH گیربکس آویز

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور گشتاورخروجی (نیوتن متر)
Type d∅ RPM KW NM
FH27 ۲۵ ۰.۱۶ تا ۳۳۷ ۰/۱۲ تا ۱/۵ ۷۰ تا ۱۳۰
FH37 ۳۰ ۰.۱۷ تا ۳۷۱ ۰/۱۸ تا ۲/۲ ۱۰۰ تا ۲۰۰
FH47 ۳۵ ۰.۱۱ تا ۲۸۱ ۰/۱۸ تا ۳ ۲۰۰ تا ۴۰۰
FH57 ۴۰ ۰.۰۹ تا ۲۷۰ ۰/۲۵ تا ۵/۵ ۲۸۰ تا ۶۰۰
FH67 ۴۰ ۰.۰۷ تا ۳۵۳ ۰/۲۵ تا ۷/۵ ۴۰۰ تا ۸۳۰
FH77 ۵۰ ۰.۰۵ تا ۳۲۷ ۰/۲۵ تا ۱۱ ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰
FH87 ۶۵ ۰.۰۶ تا ۳۴۰ ۰/۲۵ تا ۱۵ ۱۴۰۰ تا ۳۰۰۰
FH97 ۷۵ ۰.۰۵ تا ۳۰۶ ۰/۱۸ تا ۲۲ ۲۰۰۰ تا ۴۳۰۰
FH107 ۹۵ ۰.۰۶ تا ۲۲۵ ۰/۱۸ تا ۴۵ ۴۲۰۰ تا ۸۰۰۰
FH127 ۱۰۵ ۰.۰۶ تا ۲۹۹ ۰/۱۸ تا ۱۳۲ ۶۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰
FH157 ۱۲۵ ۰.۰۴ تا ۱۱۷ ۰/۱۸ تا ۲۰۰ ۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰

مشخصات گیربکس آویز جرثقیلی SEW سری FA

الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW به انگلیسی ( Parallel shaft helical gearmotor series FA ) در مدل های دواستیجه و سه استیجه تولید میشود. گیرموتور آویز جرثقیلی SEW دارای راندمان بالا است به طوری که توان تحمل بار های سنگین را دارد و از نظر قدرت ثابت شده است. موتورگیربکس آویز SEW در دو نوع تک دور و دو دوریا همان موتور دالاندر تولید می شود که کاربرد بسیار بالایی در جرثقیل سقفی دارد. گیربکس آویزجرثقیلی سری FA به صورت عمودی و افقی در ۸ حالت مختلف قابل نصب است.
گشتاور خروجی الکتروگیربکس آویز اس ای دبلیو سری اف آ بین (nm) 80 نیوتن متر تا (nm) 2000 نیوتن متر می باشد.
در اکثر موارد این گیربکس با الکتروموتور ترمزدار استفاده میشود. در گیربکسهای جرثقیلی مارک sew سری FA خروجی گیربکس SEW به صورت هالو شافت تک خار می باشد.

مشخصات انواع مدل FA گیربکس آویز

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور گشتاورخروجی (نیوتن متر)
Type d∅ RPM KW NM
FA27 ۲۵ ۰.۱۶ تا ۳۳۷ ۰/۱۲ تا ۱/۵ ۷۰ تا ۱۳۰
FA37 ۳۰ ۰.۱۷ تا ۳۷۱ ۰/۱۸ تا ۲/۲ ۱۰۰ تا ۲۰۰
FA47 ۳۵ ۰.۱۱ تا ۲۸۱ ۰/۱۸ تا ۳ ۲۰۰ تا ۴۰۰
FA57 ۴۰ ۰.۰۹ تا ۲۷۰ ۰/۲۵ تا ۵/۵ ۲۸۰ تا ۶۰۰
FA67 ۴۰ ۰.۰۷ تا ۳۵۳ ۰/۲۵ تا ۷/۵ ۴۰۰ تا ۸۳۰
FA77 ۵۰ ۰.۰۵ تا ۳۲۷ ۰/۲۵ تا ۱۱ ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰
FA87 ۶۰ ۰.۰۶ تا ۳۴۰ ۰/۲۵ تا ۱۵ ۱۴۰۰ تا ۳۰۰۰
FA97 ۷۰ ۰.۰۵ تا ۳۰۶ ۰/۱۸ تا ۲۲ ۲۰۰۰ تا ۴۳۰۰
FA107 ۹۰ ۰.۰۶ تا ۲۲۵ ۰/۱۸ تا ۴۵ ۴۲۰۰ تا ۸۰۰۰
FA127 ۱۰۰ ۰.۰۶ تا ۲۹۹ ۰/۱۸ تا ۱۳۲ ۶۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰
FA157 ۱۲۰ ۰.۰۴ تا ۱۱۷ ۰/۱۸ تا ۲۰۰ ۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰

مشخصات گیربکس آویز جرثقیلی SEW سری F

الکتروگیربکس آویز جرثقیلی SEW به انگلیسی ( Parallel shaft helical gearmotor series f ) در مدل های دواستیجه و سه استیجه تولید میشود. گیرموتور آویز جرثقیلی SEW دارای راندمان بالا است به طوری که توان تحمل بار های سنگین را دارد و از نظر قدرت ثابت شده است. موتورگیربکس آویز SEW در دو نوع تک دور و دو دوریا همان موتور دالاندر تولید می شود که کاربرد بسیار بالایی در جرثقیل سقفی دارد. گیربکس آویزجرثقیلی سری F به صورت عمودی و افقی در ۸ حالت مختلف قابل نصب است.
گشتاور خروجی الکتروگیربکس آویز اس ای دبلیو سری اف بین (nm) 80 نیوتن متر تا (nm) 2000 نیوتن متر می باشد.
در اکثر موارد این گیربکس با الکتروموتور ترمزدار استفاده میشود. در گیربکسهای جرثقیلی مارک sew سری F خروجی گیربکس SEW به صورت شافت دار می باشد.

مشخصات انواع مدل F گیربکس آویز

مدل قطر شافت خروجی محدوده دور خروجی محدوده توان موتور گشتاورخروجی (نیوتن متر)
Type d∅ RPM KW NM
F27 ۲۵ ۰.۱۶ تا ۳۳۷ ۰/۱۲ تا ۱/۵ ۷۰ تا ۱۳۰
F37 ۲۵ ۰.۱۷ تا ۳۷۱ ۰/۱۸ تا ۲/۲ ۱۰۰ تا ۲۰۰
F47 ۳۰ ۰.۱۱ تا ۲۸۱ ۰/۱۸ تا ۳ ۲۰۰ تا ۴۰۰
F57 ۳۵ ۰.۰۹ تا ۲۷۰ ۰/۲۵ تا ۵/۵ ۲۸۰ تا ۶۰۰
F67 ۴۰ ۰.۰۷ تا ۳۵۳ ۰/۲۵ تا ۷/۵ ۴۰۰ تا ۸۳۰
F77 ۵۰ ۰.۰۵ تا ۳۲۷ ۰/۲۵ تا ۱۱ ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰
F87 ۶۰ ۰.۰۶ تا ۳۴۰ ۰/۲۵ تا ۱۵ ۱۴۰۰ تا ۳۰۰۰
F97 ۷۰ ۰.۰۵ تا ۳۰۶ ۰/۱۸ تا ۲۲ ۲۰۰۰ تا ۴۳۰۰
F107 ۹۰ ۰.۰۶ تا ۲۲۵ ۰/۱۸ تا ۴۵ ۴۲۰۰ تا ۸۰۰۰
F127 ۱۱۰ ۰.۰۶ تا ۲۹۹ ۰/۱۸ تا ۱۳۲ ۶۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰
F157 ۱۲۰ ۰.۰۴ تا ۱۱۷ ۰/۱۸ تا ۲۰۰ ۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰
استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
 
پاسخگوی سوالات و دیدگاه‌های شما هستیم:

اطلاعات هویتی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هولدینگ آبیاران پویان آذر

مجموعه «آبیاران پویان آذر» یکی از بزرگترین تامین کنندگان عمده تجهیزات صنعتی در داخل کشور است که عرضه با کیفیت‌ترین محصولات از معتبرترین برندهای شناخته شده بین‌المللی را در طول 50 سال فعالیت تجاری خود برعهده داشته است. دانش فنی مونتاژ انواع دستگاه‌های ژنراتور برق در کنار ارائه کامل‌ترین نوع خدمات پس از فروش و گارانتی کالا ، این مجموعه را به بهترین گزینه برای مراودات بازرگانی در نزد شرکای تجاری وفادار خود تبدیل کرده است. ارائه بهترین قیمت بازار در کنار جلب رضایت و حفظ و نگهداشت مشتریان، از مهمترین استراتژی‌های هولدینگ «آبیاران پویان آذر» در طول سالیان طولانی فعالیت اقتصادی آن است.

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه تهران: ابتدای بزرگراه شهید متوسلیان، خیابان فتح 5

کارخانه تبریز: قراملک، جنب دانشگاه صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد