لوگوی آبیاران
ژنراتور برق موتور برق الکتروموتور پمپ آب کمپرسور گیربکس تجهیزات برق صنعتی سایر محصولات
گیربکس آویز شافت موازی SEW
گیربکس آویز شافت موازی ایلماز
گیربکس شافت موازی آویز سهند

قیمت گیربکس آویز (شافت موازی) - نمایندگی فروش انواع الکترو گیربکس آویز (شفت موازی) و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع موتور گیربکس آویز و یا خرید, با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

تفاوت دیگر گیربکس آویز با شفت مستقیم در تولید گشتاورهای بالاتر (دورهای پایینتر) می باشد. همچنین در گیربکس آویز دنده ها زیر همدیگر قرار میگیرند و ابعاد گیربکس در راستای افقی کمتر میشود و این حجم به ابعاد عمودی گیربکس اضافه میشود. لذا در طراحی دستگاه هایی که محدودیت ابعاد در راستای افق داریم اما محدودیت حجم در راستای عمود نداشته باشیم گیربکس های آویز مورد استفاده قرار میگیرند. به علاوه گیربکس های شافت مستقیم برای تولید گشتاورهای بالا (و دورهای پایین) نیاز به ترکیب دو گیربکس دارند – که به آن گیربکس شفت مستقیم مرکب میگویند - که این دستگاه ها طول زیادی دارند و معمولا در جاهایی که محدودیت فضا وجود دارد نمیتوانند مورد استفاده قرار گیرند. در این موارد مزیت گیربکس آویز بیشتر نمایان می شود.

در گیربکس های آویز همچون گیربکس های شافت مستقیم مشخص کردن توان الکتروموتور و دور اهمیت دارد.

در اغلب موارد گیربکس آویز در نوع هالوشفت (شفت توخالی) تولید میشوند.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت دراز فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ