لوگوی آبیاران

گیربکس آویز (شافت موازی)

گیربکس آویز نوع دیگری از گیربکس هلیکال میباشد. دنده های این دستگاه از نوع هلیکال بوده اما تفاوت آن با گیربکس شافت مستقیم از ظاهر آن کاملا مشخص می باشد. در گیربکس شفت مستقیم، شفت گیربکس با شفت موتور موازی و تقریبا هم مرکز میباشد. اما در گیربکس آویز شفت گیربکس با شفت موتور موازی اما غیر هم مرکز میباشد. به همین دلیل به این نوع گیربکس شفت موازی هم گفته میشود.

تفاوت دیگر گیربکس آویز با شفت مستقیم در تولید گشتاورهای بالاتر (دورهای پایینتر) می باشد. همچنین در گیربکس آویز دنده ها زیر همدیگر قرار میگیرند و ابعاد گیربکس در راستای افقی کمتر میشود و این حجم به ابعاد عمودی گیربکس اضافه میشود. لذا در طراحی دستگاه هایی که محدودیت ابعاد در راستای افق داریم اما محدودیت حجم در راستای عمود نداشته باشیم گیربکس های آویز مورد استفاده قرار میگیرند. به علاوه گیربکس های شافت مستقیم برای تولید گشتاورهای بالا (و دورهای پایین) نیاز به ترکیب دو گیربکس دارند – که به آن گیربکس شفت مستقیم مرکب میگویند - که این دستگاه ها طول زیادی دارند و معمولا در جاهایی که محدودیت فضا وجود دارد نمیتوانند مورد استفاده قرار گیرند. در این موارد مزیت گیربکس آویز بیشتر نمایان می شود.

در گیربکس های آویز همچون گیربکس های شافت مستقیم مشخص کردن توان الکتروموتور و دور اهمیت دارد.

در اغلب موارد گیربکس آویز در نوع هالوشفت (شفت توخالی) تولید میشوند.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
 
پاسخگوی سوالات و دیدگاه‌های شما هستیم:

اطلاعات هویتی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هولدینگ آبیاران پویان آذر

مجموعه «آبیاران پویان آذر» یکی از بزرگترین تامین کنندگان عمده تجهیزات صنعتی در داخل کشور است که عرضه با کیفیت‌ترین محصولات از معتبرترین برندهای شناخته شده بین‌المللی را در طول 50 سال فعالیت تجاری خود برعهده داشته است. دانش فنی مونتاژ انواع دستگاه‌های ژنراتور برق در کنار ارائه کامل‌ترین نوع خدمات پس از فروش و گارانتی کالا ، این مجموعه را به بهترین گزینه برای مراودات بازرگانی در نزد شرکای تجاری وفادار خود تبدیل کرده است. ارائه بهترین قیمت بازار در کنار جلب رضایت و حفظ و نگهداشت مشتریان، از مهمترین استراتژی‌های هولدینگ «آبیاران پویان آذر» در طول سالیان طولانی فعالیت اقتصادی آن است.

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه تهران: ابتدای بزرگراه شهید متوسلیان، خیابان فتح 5

کارخانه تبریز: قراملک، جنب دانشگاه صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد