لوگوی آبیاران

گیربکس آویز (شافت موازی)

گیربکس آویز نوع دیگری از گیربکس هلیکال میباشد. دنده های این دستگاه از نوع هلیکال بوده اما تفاوت آن با گیربکس شافت مستقیم از ظاهر آن کاملا مشخص می باشد. در گیربکس شفت مستقیم، شفت گیربکس با شفت موتور موازی و تقریبا هم مرکز میباشد. اما در گیربکس آویز شفت گیربکس با شفت موتور موازی اما غیر هم مرکز میباشد. به همین دلیل به این نوع گیربکس شفت موازی هم گفته میشود.

قیمت گیربکس آویز (شافت موازی) - نمایندگی فروش انواع الکترو گیربکس آویز (شفت موازی) و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع موتور گیربکس آویز و یا خرید, با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

تفاوت دیگر گیربکس آویز با شفت مستقیم در تولید گشتاورهای بالاتر (دورهای پایینتر) می باشد. همچنین در گیربکس آویز دنده ها زیر همدیگر قرار میگیرند و ابعاد گیربکس در راستای افقی کمتر میشود و این حجم به ابعاد عمودی گیربکس اضافه میشود. لذا در طراحی دستگاه هایی که محدودیت ابعاد در راستای افق داریم اما محدودیت حجم در راستای عمود نداشته باشیم گیربکس های آویز مورد استفاده قرار میگیرند. به علاوه گیربکس های شافت مستقیم برای تولید گشتاورهای بالا (و دورهای پایین) نیاز به ترکیب دو گیربکس دارند – که به آن گیربکس شفت مستقیم مرکب میگویند - که این دستگاه ها طول زیادی دارند و معمولا در جاهایی که محدودیت فضا وجود دارد نمیتوانند مورد استفاده قرار گیرند. در این موارد مزیت گیربکس آویز بیشتر نمایان می شود.

در گیربکس های آویز همچون گیربکس های شافت مستقیم مشخص کردن توان الکتروموتور و دور اهمیت دارد.

در اغلب موارد گیربکس آویز در نوع هالوشفت (شفت توخالی) تولید میشوند.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد

تماس با واحد فروش
واتس آپ