لوگوی آبیاران

گیربکس صنعتی دورمتغیر SEW

آیا می دانید چطور می توان کیفیت گیربکس دورمتغیر SEW را تشخیص داد؟ چه دلیلی وجود دارد که برند SEW به نسبت سایر محصولات موجود در بازار در زمینه گیربکس کیفیت بهتری را شامل شده است؟ آبیاران در این مقاله کاربرد گیربکس دورمتغیر SEW و همینطور نکات مهم این محصول را مورد بررسی قرار میدهد. 

قیمت الکترو گیربکس دورمتغیر SEW نمایندگی فروش انواع موتور گیربکس صنعتی دور متغیر SEW و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع الکتروگیربکس دور متغیر SEW و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

گیربکس دورمتغیر SEW دارای چندین سری است که شامل:

گیربکس دورمتغیر SEW سری D مدل K = سیستم عملکرد متغیر ذغالی – گیربکس کرانویل هالو شافت

گیربکس دورمتغیر SEW سری D مدل S = سیستم عملکرد متغیر ذغالی – گیربکس حلزونی هالو شافت

گیربکس دورمتغیر SEW سری D مدل R = سیستم عملکرد متغیر ذغالی – گیربکس شافت مستقیم پایه دار

گیربکس دورمتغیر SEW سری D مدل RF = سیستم عملکرد متغیر ذغالی – گیربکس شافت مستقیم فلنجدار 

گیربکس دورمتغیر SEW سری VU مدل R = سیستم عملکرد متغیر تسمه ای – گیربکس شافت مستقیم پایه دار

گیربکس دورمتغیر SEW سری VU مدل RF = سیستم عملکرد متغیر تسمه ای – گیربکس شافت مستقیم فلنجدار

گیربکس دورمتغیر SEW سری VU مدل K = سیستم عملکرد متغیر تسمه ای – گیربکس کرانویل هالوشافت

گیربکس دورمتغیر SEW سری VU مدل S = سیستم عملکرد متغیر تسمه ای -گیربکس حلزونی هالوشافت

مشخصات فنی گیربکس دورمتغیر SEW

گیربکس دورمتغیر SEW یک محصول آلمانی با کیفیت بی نظیر است که توانسته تا به امروز بهترین راندمان و استحکام را به خود اختصاص دهد. این محصول دارای کیفیت بی نظیر بوده و نصب آن بسیار آسان است. اگر دقت کرده باشید در صنایع مختلف نیاز است که یک تجهیز با دورهای متفاوتی تنظیم شود، در زمان های قدیم برای هر دور نیاز به یک دستگاه مجزا بود که به نوبه خود بسیار هزینه بر بوده و از کیفی خوبی برخوردار نبود.

در سری های جدید از انواع گیربکس ، شاهد گیربکس دورمتغیر SEW هستیم که کیفیت بسیار بالایی داشته و برای فضایی که نیاز به تنظیم دورهای مختلف است مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در دوک های نساجی وقتی قطر دوک افزایش می یابد نیاز است که سرعت دوران های نیز تغییر یابد به این ترتیب از جمع شدن نخ ها جلوگیری شده و سبب می شود که کیفیت کار بهتر شود گیربکس دورمتغیر SEW دقیقاً برای همین بخش مورد استفاده قرار می گیرد و نوع الکترونیکی آن رایج تر است. در فضایی که نیاز داریم میزان دور را کمتر کنیم باید حرکت پیچ دور دستگاه به نسبت دوره های مختلف در وضعیت ماکزیمم و مینیمم تغییر نماید.

اجزای اصلی گیربکس تسمه ای SEW شامل پوسته، محور، چرخ دنده است. جنس پوسته به کار رفته در گیربکس تسمه ای SEW عموماً چدنی و یا آلومینیومی بوده و برای این محصول از محورهای فولادی استفاده می شود. دنده ها فولادی هستند و دیسک به کار رفته در گیربکس تسمه ای SEW از جنس زغالی است.

گیربکس تسمه ای SEW در ماشین های نخ ریسی، سیم پیچی های اتوماتیک، دستگاه بسته بندی و نوشابه سازی مورد استفاده قرار می گیرد. مدل های جدید از گیربکس تسمه ای SEW در نوار نقاله ها، رولینگ فولاد، پرکن ها، گونی بافی، صنایع نساجی، پلاستیک و … نیز کاربرد زیادی دارد.

حداکثر گشتاور برای گیربکس تسمه ای SEW در حدود ۱۴۴ نیوتون متر اعلام شده است. این محصول حداکثر توان ۱۱ کیلووات را شامل شده و جنس بدنه آن خاکستری است. استفاده از فولاد در شافت گیربکس تسمه ای SEW سبب شده است که کیفیت کاربرد آن بیشتر شود.

نکات جالب در خصوص گیربکس دیسکی SEW

گیربکس دیسکی SEW به صورتی طراحی شده است که می تواند گشتاور شروع را افزایش داده و نیرومند و پرتوان باشد. این محصول دارای آپشن کاهنده بوده و به نوعی سبب می شود که حداکثر باز مجاز بیشتر از موارد مشابه باشد. با توجه به اندازه و سایز این محصول دارای ضریب دنده متنوعی است. طراحی گیربکس دیسکی SEW به صورتی است که امکان تنظیم دستی سرعت وجود دارد و همینطور سرعت از راه دور نیز کنترل می شود. این محصول به صورتی ساخته شده است که اجازه می دهد زمانی که گیربکس در حالت سکون قرار دارد نیز تنظیم سرعت به طور دقیق فراهم شود.

میزان مقاومت گیربکس زغالی SEW در برابر انفجار بسیار بیشتر بوده و تست های آزمایشی که بر روی گیربکس زغالی SEW صورت گرفته است بی نظیر است. میزان دفع نویز گیربکس زغالی SEW بی نظیر است به طوری که پایین ترین میزان نویزپذیری را اعلام کرده است و این محصول به نوبه خود توانسته یک محصول بی نظیر به شمار آید.

ماکزیمم توان در یکی از مدل های گیربکس زغالی SEW تا ۴۵ کیلووات اعلام شده است که خوشبختانه میزان تنظیم سرعت آن به سه بخش ۱:۴ و ۱:۶ و ۱:۸ تقسیم می شود. این محصول دارای جریان فشار به صورت u شکل و یا z شکل است و جدیدترین مدل گیربکس زغالی SEW محسوب می شود که طراحی متنوعی برای آن در نظر گرفته شده است. میزان انطباق و سازگاری بالا برای گیربکس زغالی SEW بسیار زیاد بوده و می تواند با دستگاه های دیگر به طور دقیق ست شود. قابلین نصب بر روی پایه و فلنج در این دستگاه به طور دقیق فراهم شده است.

گیربکس متغیر هیدرولیکی SEW دارای سیستم بکارگیری مستقیم برای ماشین انتقال قدرت بوده و این روند به طور دقیق و مؤثر در گیربکس متغیر هیدرولیکی SEW دیده می شود. یک خبر خوب در خصوص گیربکس متغیر هیدرولیکی SEW به این صورت است که امکان ترکیب با گیربکس های دارای موتور را شامل می شود که سبب می شود دایره کاربرد این محصول گسترده تر شود. میزان انعطاف پذیری گیربکس متغیر هیدرولیکی SEW بسیار بالا بوده و ضریب دنده های متنوعی که برای گیربکس کاهنده در هر اندازه در نظر گرفته شده است دقیق و استاندارد است. این محصول قابلیت تنظیم و کنترل سرعت حتی در حالت سکون را نیز دارا است.

طراحی هندسی گیربکس دورمتغیر SEW

گیربکس دورمتغیر اس ای دبلیو  با طراحی منحصر بفرد خود عموم افراد را شگفت زده کرده است این محصول به شکلی طراحی شده که در زمان نصب هیچ نوع لقی و یا شلی احساس نمی شود و حتی در اثر ضربان سنگین نیز شاهد شل شدن و عدم کیفیت اولیه در الکتروگیربکس دورمتغیر SEW نخواهیم بود.

گیربکس صنعتی SEW محصولی بی نظیر است که به نوبه در بخشهای داخلی با طرح بندی های دقیق همراه هستند به طوری که تعمیر و راه اندازی مجدد این محصولات در وضعیت نرمال قرار بگیرد. قیمت گیربکس دور متغیر به نسبت کیفیت عالی و بی نظیر آن ارزان است. کلا دقت این محصول بسیار ایده آل در نظر گرفته شده است و اینطور که مشخص است میزان دفع نویز از سوی این برند بسیار عالی بوده و کمترین میزان صدا را دارد.

گیربکس دو طبقه یکی از مدل های پرفروش گیربکس صنعتی SEW محسوب می شود که توان بالایی داشته و بخش های انتهای خروجی آن به صورت متصل طراحی شده اند تا میزان لق زدگی کمتر شود. تمامی قطعات گیربکس ها در شرکت آبیاران موتور موجود میباشد. گیربکس متغیر کاهنده و گیربکس متغیر افزاینده هر دو در لیست گیربکس های صنعتی دور متغیر SEW قرار دارد که کیفیت و طراحی ساخت بی نظیری را پوشش می دهد.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد