لوگوی آبیاران
ژنراتور برق موتور برق الکتروموتور پمپ آب کمپرسور گیربکس تجهیزات برق صنعتی سایر محصولات
صفحه اصلی / گیربکس / انواع گیربکس های صنعتی / گیربکس شافت مستقیم (هلیکال) / پویا

قیمت گیربکس شفت مستقیم پویانمایندگی فروش انواع گیربکس پویا شافت مستقیم (هلیکال) و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع گیربکس شفت مستقیم پویا و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

شرکت آبیاران عاملیت فروش تولیدات کارخانجات پویا گیربکس می باشد که آماده ارائه هرگونه خدمات به هم میهنان عزیز است.

پویا گیربکس 2

محصولات این شرکت :

  • الکترو گیربکس های مرکب
  • گیربکس های فلانچ دار
  • گیربکس پایه دار
  • پویا گیربکس دور متغییر مکانیکی
  • پویا گیربکس های هالو شافت فلانچ دار
  • پویا گیربکس دو سر شافت پایه دار

شفت مستقیم پایه دار

گیربکس های شفت مستقیم یا هلیکال پویا گیربکس از پر کاربرد ترین گیربکس ها در صنعت هستند که در مدل های ZG2 , ZG1 ZG7 , ZG6 , ZG5, ZG4 ,ZG3 موجود می باشند این گیربکس ها از رنج توانی ۰٫۲۵ کیلو وات تا ۴۵ کیلووات تولید میشوند و شفت خروجی هلیکال پویا گیربکس نسبت به توان موتور انتخاب شده و از ۲۸ میلیمتر تا ۱۰۰ میلی متر می باشد

گیربکس پویا 3

شفت مستقیم فلنچ دار

گیربکس های شفت مستقیم یا هلیکال فلنچی پویاگیربکس می باشند که مانند سری های پایه دار از پر کاربرد ترین گیربکس ها در صنعت هستند که در مدل های  ZG5 , ZG4 , ZG3, ZG2 ,ZG1 ZG7 , ZG6 موجود می باشند این گیربکس ها از رنج توانی ۰٫۲۵ کیلو وات تا ۴۵ کیلووات تولید میشوند و شفت خروجی هلیکال پویا گیربکس نسبت به توان موتور انتخاب شده و از ۲۸ میلیمتر تا ۱۰۰ میلی متر می باشد.

گیربکس پویا 4

دور متغیر مکانیکی پویا گیربکس

گیربکس های دور متغیر پویاگیربکس با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید شده و دارای کیفیت مناسبی جهت تامین نیازهای مصرف کننده می باشد. این گیربکس ایرانی طوری طراحی شده اند که به مصرف کننده این امکان را می دهد که دور خروجی گیربکس را به صورت دستی کم یا زیاد نماید . این گیربکس ها در ۳ مدل قالب کوچک متوسط و بزرگ تولید می شوند و دور خروجی آنها در حالت های ۴تا ۱۰۰دور – ۲۰ تا ۱۰۰ دور و ۱۰ تا ۲۰۰ دور قابل انتخاب است . از این گیربکسها در صنایعی هم چون تولید پلاستیک – نوار نقاله و دستگاههای بسته بندی و هم چنین دستگاه های سنگ بری استفاده می شود و  از  نظرهزینه و بازدهی گیربکس مناسب تر از استفاده از گیربکس و اینورتر است.

گیربکس پویا 5

نحوه انتخاب گیربکس

در هنگام سفارش ضمن آنکه مهندسین ما شما را در این امر یاری میکنند باید به چند نکته توجه کنید که شامل : توان ورودی , دور ورودی , دور خروجی , گشتاور خروجی بازده گیربگس و SF میباشد.
sf مخفف Service Factor میباشد و به معنی ضریب کار است و نسبت به نیاز مصرف کننده انتخاب می شود.

عوامل تاثیر گذار در انتخاب گیربکس:

دمای محیط , شرایط محیطی ( گرد و خاک – رطوبت – یخ زدگی ) نوع موتور متحرک انتخاب شده برای گیربکس , نوع انتقال نیرو از موتور به گیربکس (کوپل و…) نوع قرار گیری محور ها در خطوط تولید و همینطور نوع محور های گیربکس تمامی از فاکتور هایی هستند که نمیتوان از آن ها چشم پوشی کرد.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت دراز فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ