پارس گرجی
صفحه اصلی/گیربکس/گیربکس شافت مستقیم, هلیکال/پارس گرجی

گیربکس شافت مستقیم پارس گرجی

قیمت گیربکس شافت مستقیم پارس گرجی نمایندگی فروش انواع الکترو گیربکس پارس گرجی شافت مستقیم هلیکال و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع موتور گیربکس شفت مستقیم پارس گرجی و یا خرید,، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

گیربکس شافت مستقیم پایه دار طرح VEM

شافت مستقیم پارس گرجی 1

این الکترو گیربکس ها با توان ورودی 0/12KW الی 45KW با دور خروجی 16 الی 400 دور در دقیقه از شافت خروجی Ø22 الی Ø100 میلیمتر. این گیر بکس ها از محل پایه بصورت افقی و عمودی بر سطح مورد نظر نصب می شوند و معمولا از طریق چرخدنده، چرخ زنجیر، کوپلینگ ها و بعضی اوقات کوبله مستقیم انتقال قدرت و دوران می نمایند.

شافت مستقیم پارس گرجی 2

گیربکس شافت مستقیم فلنج دار

این الکترو گیربکس ها با توان ورودی 0/12KW الی 45KW با دور خروجی 16 الی 400 دور در دقیقه از شافت خروجی Ø22 الی Ø100 میلیمتر. این گیربکس ها از محل فلانچ تعبیه شده محیطی شافت خروجی دستگاه به صورتهای افقی و عمودی به محل های مورد نظر فیکس شده و نصب می گردند. اغلب این مدل گیربکس ها جهت کوبله مستقیم در محل هایی که می بایست ایزوله باشند یا محدودیت فضا مانع از آزادی انتخاب می باشد به کار می رود.

شافت مستقیم پارس گرجی 3

گيربكس هالوشفت

در این مدل گیربکس ها محل اتصال الکترو موتور به گیربکس بصورت هالوشافت جهت ورود شافت الکترو موتور بطور استاندارد نسبت به توان ورودی در نظر گرفته شده است. و پیرامون محیط آن را فلانچی فرا گرفته است که هنگام نصب الکترو موتور بصورت فلانچ به فلانچ با الکترو موتور منطبق می گردد. مهمترین مزیت این مدل گیربکس ها این است که الکترو موتور و گیربکس به سادگی از همدیگر جدا شده و هرکدام قابل تعویض و تعمیر می باشند و در مصارفی که امکان سرویس و خدمات سریع وجود ندارد قابل نصب میباشند همچنین این گیربکس ها به دو صورت خروجی فلنچ و پایه طراحی شده اند که در صنعت کاربرد فراوان دارند.
 
شافت مستقیم پارس گرجی 4
 

گيربكس شفت مستقیم دو سر شفت

در این مدل گیربکس ها از سمت ورودی گیربکس شافت تعبیه شده ای با مشخصات استاندارد خارج می شود که نیرو و دوران بوسیله تجهیزات انتقالی مانند کوبلینگ، تسمه، چرخدنده، چرخ زنجیر و غیره به ورودی گیربکس انتقال داده می شود. از این گیربکس ها اغلب در ماشین آلاتی که نیروی محرک موتورهای غیر الکتریکی مانند موتورهای دیزلی، هیدرو موتورها و ادوات کشاورزی می باشند یا نیاز به تغییر دور ورودی مثل تغذیه ماردون ها می باشند استفاده می گردد.
 
شافت مستقیم پارس گرجی 5

گيربكس هالوشافت آويز 

 گیربکس های خود سوارشوی سری PF تولید شرکت پارس گرجی صنعت با بهره گیری از امکان نصب روی محور خروجی خود و مهار شدن توسط یک بازوی واکنشی, از بروز اشکالاتی که شوک ها یا لنگی های یک سامانه می توانند بوجود آورند, جلوگیری می کند.

 
شافت مستقیم پارس گرجی 6

محور ورودی در این نوع گیربکس هلیکال با بهره گیری از پولی, چرخ زنجیر و مکانیزم های دستی و یا یک فلنچ ناقوسی و یک کوپلینگ به چرخش در می آید.

اين نوع گيربكس مانند گيربكس هاي هليكال ساختار چرخ دنده ايي با امتداد پروفيل مورب نسبت به امتداد شفت را دارد با اين تفاوت كه داراي ساختار چند محوري به صورت موازي بوده و به دليل قابليت چند محور بودن، توانايي ايجاد نسبت هاي تبديل بالايي را دارد، كه به موازات اين مسئله قابليت ايجاد گشتاور هاي بالا و كاركرد به صورت دائم كار را دارا میباشد، همانند دستگاه هاي ميكسر و يا سيستم هاي محرك خطي در جرثقيل هاي سقفي چند كاره انتخاب بسيار عالي مي باشد. 

همچنين اين نوع از گيربكس ها به دليل داشتن حجم بالايي از روغن به صورت دائمي داراي ظرفيت حرارتي بالايي نسبت به ساير گيربكسهاي هليكال هستند كه اين امر خود باعث بالا رفتن عمر كاركرد گيربكس و عدم تخريب زود هنگام دنده ها مي گردد. در اين گيربكس ها دامنه گسترده اي از نسبت هاي تبديل وجود دارد كه اين باعث ايجاد فضايي بازتر جهت انتخاب گيربكس هاي مورد نظر طراحان و مصرف كنندگان محترم مي گردد.

 گیربکس شافت مستقیم مرکب

این مجموعه مرکب از طراحی و مونتاژ الکترو گیربکس کوچکتر جهت راه اندازی گیربکس بزرگتر حاصل می شود. مزیت این الکترو گیربکس ها دستیابی به دورهای کمتر از 1 دور الی 16 دور به دقیقه می باشد. کاربرد این الکترو گیربکس ها در صنایعی از قبیل کانوایدها، کاترها، باز و بسته کردن دریچه های سدهای بزرگ، سیلوها، صنایع کاغذ سازی و غیره ضروری می باشد.

 

شافت مستقیم پارس گرجی 8

الکتروگیربکس شافت مستقیم

دور متغیر (دیسک و ذغال)

این الکترو گیربکس ها مکانیکی (ذغالی) که با تغییر دور خروجی بصورت خطی به سازندگان و استفاده کنندگان ماشین آلات این امکان را می دهد که در محدوده دوری (مینیمم- ماکزیمم) خاصی بتوانند به دورهای ثابت یا قابل تغییر خود دست یابند.
 
شافت مستقیم پارس گرجی 9

موارد مصرف:

گیربکس های دور متغیر شرکت پارس گرجی صنعت در صنایع تولید قطعات پلاستیکی، ماشین های نخ ریسی، رنگ رزی های نخ و پارچه، کارخانجات تولید نوشابه، ماشین های سیم پیچی اتوماتیک، انواع نوار نقاله ها و نوارهای خطی حمل کننده مواد و ماشین های بسته بندی اتوماتیک و دستگاه های سنگبری و غیره کاربرد دارد.

نکات مهم در مورد نگه داری دستگاه:

  1. هنگام خاموش بودن دستگاه از تغییر دادن دور خودداری نمایید.
  2. با توجه به حرکت موتور به سمت بالا و پایین، در زمان طراحی و نصب محل قرار گیری دستگاه طوری باشد که موتور آزادانه بتواند حرکت کند و دقت فرمایید که پایه موتور هیچگاه بسته نشود.
  3. چنانچه از دور متغیر با گیربکس های کوبل مستقیم استفاده میکنید دقت نمایید که مقدار روغن دنده داخل گیربکس طبق جدول داخل برگ گارانتی که با همه محصولات ارائه میشود مطابقت داشته و جهت روغن کاری مستقیم بلبرینگ های سوزنی  دستگاه دورمتغیر الزامی است که به مقادیر ذکر شده در جدول به ازای تیپ دورمتغیر مقادیر زیر اضافه شود.
 دور متغیر تیپ 1 نصب روی موتور 0.12KW الی 0.37KW مقدار 0.15 لیتر.
 دور متغیر تیپ 2 نصب روی موتور 0.55KW الی 1.5KW مقدار 0.25 لیتر.
 دورمتغیر تیپ 3 نصب روی موتور 2.2KW الی 4KW مقدار 0.40 لیتر.
 
لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ