الکترو پمپ آب کولری
صفحه اصلی / الکتروموتور / بر اساس برند / موتوژن / الکترو پمپ آب کولری

الکتروپمپ آب کولری موتوژن

قیمت الکترو پمپ آب کولری موتوژن - نمایندگی فروش انواع الکتروپمپ کولری موتوژن و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت پمپ کولری موتوژن و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

شرکت موتوژن یکی از موفق ترین و با سابقه ترین تولید کنندگان الکتروموتورهای صنعتی در داخل کشور می باشد. استفاده از مواد اولیه با کیفیت در کنار رعایت استانداردهای روز دنیا، موتوژن را به یکی از موفق ترین و پربازده ترین تولیدکنندگان الکتروموتور صنعتی در ایران تبدیل نموده است.

الکتروموتور کولری نیز به عنوان محصولی خانگی و صنعتی، از دیگر تولیدهای موتوژن میباشد که میتوان موتوژن را به تولید کننده برتر در این زمینه شناخت، پمپ آب کولری موتوژن نیز به عنوان تکمیل کننده موتور کولری از دیگر تولیدات موتوژن میباشد که به عنوان محصولی ویژه توسط این شرکت تولید میگردد.

تیپ پمپ آب کولری موتوژن SH 205 بوده و تنها همین مورد در حال تولید میباشد. رنگ نارنجی کلاهک و بدنه خاکستری طوسی رنگ این پمپ آب نمادی است که همگی در طی این سالها از آب کولری موتوژن می شناسند. پمپ آب کولری موتوژن دارای دو قطب بوده و سرعت دربار نامی آن نیز 2500 rpm میباشد.

ولتاژ 220 ولت و جریان نامی 0.5 آمپر از دیگر مشخصه های فنی مهم پمپ آب کولری موتوژن است.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ