لوگوی آبیاران
صفحه اصلی / کمپرسور / انواع برندهای کمپرسور / کمپرسورسازی

 

قیمت کمپرسور معدنی کمپرسورسازی تبریز - فروش انواع کمپرسور معدنی کمپرسورسازی تبریز و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت کمپرسور معدنی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

كارخانه كمپرسورسازي تبريز درزميني به مساحت ۹۰۰۰۰ مترمربع در منطقه صنعتي تبريز احداث شده كه از لحاظ موقعيت مكاني تا ايستگاه راه آهن ۵ دقيقه (۵ كيلومتر) و تا فرودگاه ۱۰ دقيقه (۱۰ كيلومتر) فاصله دارد. زير بناهاي ساختماني شركت تا سال ۱۹۹۰ بتدريج افزايش يافته و درحال حاضر مجموع زيربناي آن بالغ بر ۳۳۰۰۰ مترمربع ميباشد. در طي تقريبا ۳ دهه گذشته و از بدو تأسيس اين شركت اولين و بزرگترين توليد كننده كمپرسور معدني و صنعتي در كل منطقه خاورميانه ميباشد. در اين رابطه کمپرسورسازي تبريز كمپرسور اسکرو را نيز با همكاري شركت اينگرسولرند از سال ۱۹۸۷ شروع و با انتقال تكنولوژي مربوطه توليد و فروش آن را در سراسر ايران آغاز كرده است. شرکت کمپرسورسازی تبریز از تولیدکنندگان اصلی تجهیزات CNG در ایران می باشد که برنامه تولید تجهیزات CNG را از سال ۸۱ با کمپانی‌های معتبر و بین المللی FTI DELTA KNOX WESTERN پس از کسب دانش فنی و انتقال تکنولوژی از کشورهای آرژانتین و  کانادا آغاز و در حال حاضر تولید تجهیزات CNG تحت لیسانس شرکت FTI  تولید میگردد.علاوه براين, براي تأمين نيازهاي بازار علي‌ الخصوص شركتهاي مهم اعم از نفت و گاز, پتروشيمي، پالايشگاهها و نيروگاهها، كمپرسورسازي تبريز دستگاههاي خاص مورد نياز را با همكاري شركتهاي خارجي طراحي و تأمين مينمايد. برنامه‌هاي واحد تحقيق وتوسعه براساس نيازهاي بازار بوده كه نهايتا منجر به نوآوري درتوليد محصولات خود شده است.

 

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران
تماس با واحد فروش
واتس آپ