قیمت موتور برق کاما

موتور برق دستگاهی است که سوخت‌های فسیلی از جمله بنزین، گازوییل و گاز را به نیروی مکانیکی تبدیل می‌کند. سپس این نیروی مکانیکی با اتصال به ژنراتور، برقی با خروجی 220 تک فاز یا 380 ولت سه فاز تولید می‌کند.

موتور برق های دیزلی کاما از جمله برندهای معتبر بوده که شرکت آبیاران، عرضه کننده این محصول نیز میباشد. موتور برق های دیزلی کاما دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. موتور برق های کاما  علاوه بر داشتن راندمان بالا، دارای آلودگی صوتی کم و مصرف کم سوخت می باشد. سوخت تمام موتور برق های کاما از نوع گازوئیل می باشد. سیم پیچی تمام ژنراتورهای کاما 100% مس بوده جز بهترین های این زمینه می باشد.

لیست قیمت موتور برق کاما

در ادامه این صفحه می توانید جدید قیمت موتور برق کاما را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است به دلیل نوسانات قیمت، موجود در بازار، جهت اطلاع و اطمینان از آخرین قیمت محصولات، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

«ارسال به سراسر کشور - تحویل رایگان و فوری در شهرهای تبریز و تهران»

نمایش بیشتر
2 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
3 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
4 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
6 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
6 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
6 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
7 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
7 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
7 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
7 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
7 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
7 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
19 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
21 KW
قدرت
- Hour
کارکرد
تماس بگیرید
نمایش محصولات بیشتر

استارتر های موتور برق

موتوربرق های هندلی

سیستم استارت این نوع موتور برق ها به صورت دستی و همان هندل انجام می شود، هندل در حقیقت همان طنابی است که با دست کشیده و باعث چرخش موتور  گریده سپس با ورود سوخت و زدن جرقه موتور روشن شده و شروع به کار می نماید.

موتور برق های استارتی

که دارای موتور استارت الکتریکی و باطری می باشند. نوع استارتی با دکمه استارت یا سوییچ تعبیه شده برروی خود براحتی روشن و خاموش می شوند و نیازی به هندل زدن و دور گرفتن موتور جهت روشن شدن ندارند.

نکته اینکه ترکیب سیستم استارت و سیستم هندل نیز وجود دارد.

موتور برق های اتوماتیک

موتور برق های اتوماتیک دارای سیستم سوییچ اتوماتیک برق شهر و ژنراتور(ATS) بوده ، یعنی با قطع برق موتور برق به صورت اتوماتیک روشن شده و برگشت برق شهر فرمان خاموش شدن موتور برق ارسال می گردد.

سیستم راه اندازی موتور برق یا همان دیزل ژنراتور برای برق اظطراری هم می تواند به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک باشد.

در نوع دستی که در زمان بی برقی یک اپراتور موتور برق را روشن میکند و آن را وارد مدار برق میکند. ولی در صورت اتوماتیک توسط یک تابلو برق که به آن تابلوی امرجنسی یا اضطراری میگویند که توسط یک برد کنترلر بی برقی را حس کرده و فرمان استارت موتور برق را صادر و در نهایت موتور برق به صورت خودکار روشن شده و توسط کنتاکتور مربوطه وارد شبکه برق می گردد.

موتور برق های کم صدا

ژنراتور برق متشکل از یک محرک اصلی یا موتور احتراق داخلی سیلندر پیستونی (ENGINE) می باشد، همانطور که میدانید موتور یک ماشین مکانیکی شبیه به موتور خودرو می باشد، لذا دارای قطعات محرک نظیر پیستون، میل لنگ و... بوده که توسط احتراق داخل سیلندر و حرکت پیستون، به گردش در می آیند، از طرفی محصولات احتراق (دود خروجی) از موتور خارج شده و به سمت انباره اگزوز یا Muffler یا Silencer می روند، بنابراین همه این مکانیزم باعث تولید صدا

می گردد، حال به جرات می توان گفت موتور برق یا ژنراتور بی صدا با نیروی محرکه موتور سیلندر پیستونی وجود ندارد.

راهکارهای کاهش صدای تولید شده موتور برق

  1. استفاده از انباره اگزوز با تکنولوژی پیشرفته چون بیشتر صدای تولیدی از ژنراتور یا موتور برق از خروجی اگزاست موتور تولید می گردد
  2. طراحی کابین صداگیر به همراه عایق های صوتی در بدنه کابین

استفاده از کابین های صداگیر بایستی بسیار با دقت انجام گردد، زیرا دمای داخل کابین نباید از حد مجاز تجاوز نماید، لذا به طراحی مناسب دریچه های ورودی و خروجی هوا جهت خنک کاری موتور بستگی دارد.

البته بایستی این نکته را بیان نمود که با توجه به ماهیت ژنراتورهای گازسوز که از نوع احتراق جرقه ای می باشند، صدای موتور در مقایسه با دیزل ژنراتور کمتر می باشد، زیرا دیزل ژنراتورها از نوع احتراق تراکمی می باشند و ضربه در موتورهای دیزل بالاتر می باشد.

میزان صدای موتوربرق های گازسوز کوچک کم صدای گرین پاور 63  و صدای ژنراتورهای گازسوز کم صدای گرین پاور 70 دسیبل می باشد. (میزان صدا با توجه به استاندارد مربوطه در فاصله به شعاع 7 متری اندازه گیری شده است)

سوالی دارید؟ از کارشناسان آبیاران بپرسید