سنگ جمع کن

سنگ جمع کن پشت تراکتوری 3 تنی

سنگ جمع کن پشت تراکتوری 3 تنی ، قابلیت سنگ جمع کنی از قطر 5 تا 40 سانت و تا عمق 30 سانتی زمین را دارد. سنگ جمع کن پشت تراکتوری 3 تنی ثروت همچنین توانایی کار با تراکتور 4 سیلندر معمولی را دارا بوده و قابلیت کا در هر زمین با هر شرایط محیطی را دارد. این سنگ جمع کن از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسون برای دریافت وام برخوردار بوده و دارای خدمات راه اندازی و آموزش در محل مشتری به صورت رایگان، خدمات پس از فروش و پشتیبانی تا 10 سال است.

سنگ جمع کن5

فیلم سنگ جمع کن پشت تراکتوری

 

سنگ جمع کن پشت تراکتوری 4 تنی

سنگ جمع کن پشت تراکتوری 4 تنی نعمت، قابلیت سنگ جمع کنی از قطر 5 تا 40 سانتی متری و تا عمق 30 سانتی زمین را دارد. سنگ جمع کن پشت تراکتوری 4 تنی نعمت، توانایی کار در هر زمین با هر شرایط محیطی را داشته و از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسون برای دریافت وام برخوردار است. خدمات راه اندازی و آموزش در محل مشتری به صورت رایگان ارائه می شود. این سنگ جمع کن دارای خدمات پس از فروش و پشتیبانی تا 10 سال می باشد.


IMG 0011

 

 

سنگ جمع کن پشت تراکتوری 6 تنی

سنگ جمع کن پشت تراکتوری 6 تنی برکت، قابلیت سنگ جمع کنی از قطر 5 تا 40 سانتی متری و تا عمق 30 سانتی متری زمین را دارد. سنگ جمع کن پشت تراکتوری 6 تنی برکت، توانایی کار در هر زمین با هر شرایط محیطی را دارد. این سنگ جمع کن از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسون برای دریافت وام برخوردار است. این دستگاه از خدمات راه اندازی و آموزش در محل مشتری به صورت رایگان و خدمات پس از فروش و پشتیبانی تا 10 سال برخوردار است.

IMG 0011

 

 

سنگ جمع کن پشت تراکتوری 8 تنی

سنگ جمع کن پشت تراکتوری 8 تنی قدرت، قابلیت سنگ جمع کنی از قطر 5 تا 40 سانتی متری و تا عمق 30 سانتی زمین برخوردار است. سنگ جمع کن پشت تراکتوری 8 تنی قدرت، توانایی کار در هر زمین با هر شرایط محیطی را دارد. این سنگ جمع کن برخوردار از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسون برای دریافت وام است و از خدمات راه اندازی و آموزش در محل مشتری به صورت رایگان و خدمات پس از فروش و پشتیبانی تا 10 سال بهره مند است.

IMG 0011

 

 

 

 

 

سنگ جمع کن

IMG 0011

 

این محصول قادر است سنگ ، چغندر، سیب زمینی و … از ابعاد کوچک تا ابعاد بزرگ را جمع آوری و در محل مورد نظر تخلیه نماید.
لازم به ذکر است این محصول قابلیت جایگزینی با باکت بیل جلوی تراکتور را دارد و بر حسب نیاز مشتری شرکت قادر به ساخت باکت های سفارشی سنگ جمع کن به اندازه دلخواه می باشد.

 

مشخصات فنی
عرض باکت 1900 میلیمتر
حجم باکت 245 لیتر
حداقل قطر سنگ 55 میلیمتر
نحوه اتصال به بیل ثابت و جداشونده
وزن باکت 224 کیلوگرم

 

 

مشاوره آنلاین و تلفنی

پشتیبانی و راهنمایی مشتریان از طریق مرکز ارتباط با مشتریان

ارسال به سراسر کشور

تحویل و نصب از طریق سیستم توزیع در سراسر کشور

خدمات پس از فروش

نصب و راه اندازی ، تعمیر در صورت خرابی

ضمانت اصالت کالا

فروش محصول با گارانتی اصل و معتبر
041 3442 7241 021 6664 8110
گفتگوی آنلاین
کارشناسان فروش
مشاوره آنلاین و تلفنی