انواع موور یا دروگر

با استفاده از موور یا دروگر می‌توان سرعت درو کردن محصولات کشاورزی را افزایش داد و نیروی انسانی را به کمترین مقدار رساند. این کار باعث کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در زمان می‌شود.

موور جزو کاربردی‌ترین تجهیزات کشاورزی است که می‌توان پشت تریلر یا تراکتور نصب کرد. با به کارگیری موور، محصولات کشاورزی آسیب کمتری به خود می‌بینند. انواع مختلفی از دروگر وجود دارد که در ادامه به پرکاربردترین آنها اشاره خواهیم کرد:

موور کاندیشینری ۲۰۰

دروگر یا موور های کاندیشینری با بشقاب های بیضی شکل که با غلطک عقب و یا بدون آن قابل عرضه است. سرعت بالای درو خشک شدن سریع علوفه و یا یونجه از مزیت های این سیستم می باشد و عرض بسیار بالا نسبت به موورهای معمولی در این مدل قابل ذکر است.

موور کاندیشینری ۲۴۵

موور یا دروگر

دروگر یا موورهای کاندیشینری با بشقاب های بیضی شکل که با غلطک عقب و یا بدون آن قابل عرضه می باشد. سرعت بالای درو خشک شدن سریع علوفه و یا یونجه از مزیت های این سیستم است و این مدل عرض بسیار بالا نسبت به موورهای معمولی دارد.

موور کاندیشینری ۲۵۰

موور

دروگر یا موورهای کاندیشینری با بشقاب های بیضی شکل که با غلطک عقب و یا بدون آن قابل عرضه می باشد. سرعت بالای درو خشک شدن سریع علوفه و یا یونجه از مزیت های این سیستم می باشد و عرض بسیار بالا نسبت به موورهای معمولی در این مدل قابل ذکر است.

موور کاندیشینری ۳۰۰

موور

دروگر یا موورهای کاندیشینری با بشقاب های بیضی شکل که با غلطک عقب و یا بدون آن قابل عرضه می باشد. سرعت بالای درو خشک شدن سریع علوفه و یا یونجه از مزیت های این سیستم می باشد و عرض بسیار بالا نسبت به موورهای معمولی در این مدل قابل ذکر است. تمامی قطعات و پشتبانی به صورت کامل انجام می شود.

موور شانه ای جفت حرکته

موور شانه ای

علفچین یا دروگر یا موور شانه ای جفت حرکته پشت تراکتوری مناسب تراکتورهای معمولی است. در این مدل علاوه بر تیغه انگشتی نیز چپ و راست حرکت می کند. تمامی اجزا و قطعات پشتیبانی دستگاه به صورت دائمی عرضه می گردد.

موور شانه ای تک حرکته

موور شانه ای

علفچین، دروگر یا موور شانه ای تک حرکته پشت تراکتوری مناسب تراکتورهای معمولی است. تمامی اجزا و قطعات پشتیبانی دستگاه به صورت دائمی عرضه می گردد.

موور بشقابی پشت تراکتوری ۱۸۵

موور بشقابی

علفچین یا دروگر یا موور بشقابی پشت تراکتوری مناسب تراکتورهای بزرگ است. تمامی اجزا و قطعات پشتیبانی دستگاه به صورت دائمی عرضه می گردد و از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسیون برخوردار است.

موور بشقابی پشت تراکتوری ۱۶۵

موور بشقابی

علفچین یا دروگر یا موور بشقابی پشت تراکتوری مناسب تراکتورهای معمولی است. تمامی اجزا و قطعات پشتیبانی دستگاه به صورت دائمی عرضه می گردد و از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسیون برخوردار است.

دکمه بازگشت به بالا