لوگوی آبیاران

بذر کار

بذر کار سیر و پیاز - 10 ردیفه بدون کود کار

بذر پاش

بذر کار سیر و پیاز - 8 ردیفه بدون کود کار

بذر پاش

 

بذر کار پنوماتیک چغندر با کود کار

پذر کار پنوماتیک چغندر با کود کار می تواند هر بذری را که تک دانه کاری شده و در آن فاصله ردیف ها از 15 سانت تا 12 سانت می باشد و فواصل دانه ها در ردیف ها مهم است را بکارد. این دستگاه فقط با تعویض دیسک قابلت کاشت بیش از 15 محصول متفاوت را دارا می باشد از جمله چغندر قند، ذرت، نخود، لوبیا، کدو، آفتابگردان، بادام زمینی و بسیاری دیگر از محصولات دانه کاری. برخوردار از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسون برای وام و خدمات راه اندازی و آموزش در محل مشتری به صورت رایگان می باشد.

بذر پاش

 

بذر کار پنوماتیک ذرت با کود کار

ذر کار پنوماتیک ذرت با کود کار می تواند هر بذری را که تک دانه کاری شده و در آن فاصله ردیف ها از 15 سانت تا 12 سانت می باشد و فواصل دانه ها در ردیف ها مهم است را بکارد. این دستگاه فقط با تعویض دیسک قابلت کاشت بیش از 15 محصول متفاوت را دارا می باشد از جمله چغندر قند، ذرت، نخود، لوبیا، کدو، آفتابگردان، بادام زمینی و بسیاری دیگر از محصولات دانه کاری. برخوردار از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسون برای وام و خدمات راه اندازی و آموزش در محل مشتری به صورت رایگان می باشد.

بذر پاش

 

 

بذر کار کود کار و ریز دانه کار 24 ردیفه جفت دیسک

دستگاه بذر کار کود کار و ریز دانه کار 24 ردیفه جفت دیسک از 6 مخزن جداگانه تشکیل شده و گیربکس جداگانه را دارا می باشد. 2 مخزن برای بذر و 2 مخزن برای کود و 2 مخزن برای ریز دانه (کلزا و یونجه و امثال آن) هر مخزن با اهرم مخصوص خود میزان بذر ریزی را تنظیم می کند. بذر کار کود کار و ریز دانه کار 24 ردیفه تک دیسک می تواند هم به صورت کششی و هم به صورت اتصال 3 نقطه به تراکتور متصل گردد. شروع بذر ریزی با فشار دسته هیدرولیک می باشد و فقط حرکت چرخ مبنای کار این دستگاه نمی باشد. بذر کار کود کار و ریز دانه کار 24 ردیفه تک دیسک دقت بذر ریزی بسیار بالایی دارد و شما می توانید برای هر هکتار از 100 کیلو تا 500 کیلو گرم انتخاب نمایید. جک هیدرولیک میزان عمق کاشت را تعیین می کند و شما می توانید آن را از 3 تا 8 سانت تغییر دهید. هر ردیف با دو دیسک زمین را برش داده و بذر و کود را داخل آن می ریزد سپس روی آن با چرخ فشار می آورد و از طریق پوشاننده فنری آن را می پوشاند. تمامی سیستم کاشت و چرخ فشار دهنده و پوشاننده و حتی مارکرها به صورت هیدرولیک می باشند. برخوردار از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسون برای وام و خدمات راه اندازی و آموزش در محل مشتری به صورت رایگان است.

 

بذر پاش

 

 

بذر کار کود کار 24 ردیفه تک دیسک

دستگاه بذر کار کود کار 24 ردیفه تک دیسک از 4 مخزن جداگانه تشکیل شده و گیربکس جداگانه را دارا می باشد. 2 مخزن برای بذر و 2 مخزن برای کود دارد و هر مخزن با اهرم مخصوص خود میزان بذر ریزی را تنظیم می کند. بذر کار کود کار 24 ردیفه تک دیسک می تواند هم به صورت کششی و هم به صورت اتصال 3 نقطه به تراکتور متصل گردد. شروع بذر ریزی با فشار دسته هیدرولیک می باشد و فقط حرکت چرخ مبنای کار این دستگاه نمی باشد. دقت بذر ریزی بسیار بالایی دارد و شما می توانید برای هر هکتار از 100 کیلو تا 500 کیلو گرم انتخاب نمایید. جک هیدرولیک میزان عمق کاشت را تعیین می کند و شما می توانید آن را از 3 تا 8 سانت تغییر دهید. هر ردیف با یک دیسک زمین را برش داده و بذر و کود را داخل آن می ریزد سپس روی آن را با پوشاننده زنجیری می پوشاند. برخوردار از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسون برای وام و خدمات راه اندازی و آموزش در محل مشتری به صورت رایگان می باشد.

بذر پاش

 

 

بذر کار کود کار 20 ردیفه تک دیسک

دستگاه بذر کار کود کار 20 ردیفه تک دیسک از 4 مخزن جداگانه تشکیل شده و دارای گیربکس جداگانه می باشد. 2 مخزن برای بذر و 2 مخزن برای کود هر مخزن با اهرم مخصوص خود میزان بذر ریزی را تنظیم می کند. بذر کار کود کار 20 ردیفه تک دیسک می تواند هم به صورت کششی و هم به صورت اتصال 3 نقطه به تراکتور متصل گردد. شروع بذر ریزی با فشار دسته هیدرولیک می باشد و فقط حرکت چرخ مبنای کار این دستگاه نمی باشد. بذر کار کود کار 20 ردیفه تک دیسک، دقت بذر ریزی بسیار بالایی دارد و شما می توانید برای هر هکتار از 100 کیلو تا 500 کیلو گرم انتخاب کنید. جک هیدرولیک میزان عمق کاشت شما را تعیین می کند و می توانید آن را از 3 تا 8 سانت تغییر دهید. هر ردیف با یک دیسک زمین را برش داده و بذر و کود را داخل آن می ریزد سپس روی آن را با پوشاننده زنجیری می پوشاند. برخوردار از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسون برای وام و خدمات راه اندازی و آموزش در محل مشتری به صورت رایگان است.

بذر پاش

 

بذر کار کود کار 24 ردیفه گندم و جو سقوط آزاد

دستگاه بذر کار کود کار 24 ردیفه گندم و جو سقوط آزاد از 4 مخزن جداگانه تشکیل شده و دارای گیربکس جداگانه است. 2 مخزن برای بذر و 2 مخزن برای کود هر مخزن با اهرم مخصوص خود میزان بذر ریزی را تنظیم می کند. بذر کار کود کار 24 ردیفه گندم و جو سقوط آزاد، می تواند هم به صورت کششی و هم به صورت اتصال 3 نقطه به تراکتور متصل گردد. شروع بذر ریزی با فشار دسته هیدرولیک می باشد و فقط حرکت چرخ مبنای کار این دستگاه نمی باشد. دقت بذر ریزی بسیار بالایی دارد و شما می توانید برای هر هکتار از 100 کیلو تا 500 کیلو گرم انتخاب کنید. برخوردار از تسهیلات مرکز توسعه مکانیزاسون برای وام و خدمات راه اندازی و آموزش در محل مشتری به صورت رایگان است.

بذر پاش

 

 

بذر پاش

بذر پاش

مشخصات فنی
سرعت P.T.O
540 RPM
ظرفیت مخزن 600 لیتر
عمل کرد 6-14 km/h
عرض کار
1800cm
توان مورد نیاز 65hp
وزن تقریبی 120 کیلو گرم

 

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ