لوگوی آبیاران
ژنراتور موتور برق الکتروموتور پمپ آب کمپرسور گیربکس تجهیزات برق صنعتی سایر محصولات

خدمات

خدمات قبل از فروش

مشاوره حضوری و آنلاین

مشاوره

 

در جهت ارج نهادن به مشتریان و شناخت دقیق و تخصصی تجهیزات و محصولات مورد نیاز آنها، تیم فنی-تخصصی آبیاران آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت حضوری و آنلاین می باشد.

همچنین کاتالوگ محصولات در صورت تماس با بخش پشتیبانی به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

خدمات پس از فروش

پشتیبانی فنی و آنلاین

شرکت آبیاران با بیش از 50 سال فعالیت در زمینه لوازم صنعتی ، اکنون مفتخر است تا بهترین پشتیبانی محصولات را بر اساس تجربه چندین ساله خود ، هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین از طریق سایت ارایه نماید.

 

پشتیبانی آبیاران

 

گارانتی

شرکت آبیاران كلیه محصولات خود را بسته به نوع دستگاه و با عقد قرار داد سرویس و نگهداری  در مدت معینی  از لحاظ گارانتی و وارانتی تضمین مینماید.خدمات مشاوره ای در انتخاب محصولات مورد نیاز مشتریان جزو اولویت هائیست که شرکت آبیاران به آن اهمیت خاصی قائل است.


در مورد دیزل ژنراتور ها ، در قدرتهای 40 الی1000 كا.و.آ  ، دستگاه ها  را به مدت 12 ماه و یا 800 ساعت ضمانت مینماید . این ضمانت شامل تعمیر و یا تعویض قطعه , بخش و یا كل دستگاه در صورت بروز اشكال در مدت زمان تعیین شده میباشد . علاوه بر این واحد خدمات پس از فروش آماده ارائه خدمات گارانتی دستگاه شما بدون در نظر گرفتن فروشنده و محل نصب مطابق قوانین دفترچه گارانتی میباشد.

 

تمدید گارانتی
یكی از جدیدترین خدمات شرکت آبیاران تمدید مدت زمان گارانتی میباشد. این سیستم كه شرایط آن بصورت كامل در دفترچه گارانتی ذكر گردیده است به شما كمك میكند كه پس از سپری شدن دوره گارانتی باز هم از از مزایای آن استفاده نمایید تا همچنان دستگاه شما نو باقی بماند.

 

نظارت بر نگهداری
نحوه بهره برداری از دیزل ژنراتور و انجام سرویسهای مورد نیاز دستگاه و بررسی وضعیت بارهای مصرفی عوامل بسیار مهم در طول عمر دستگاه شما است . شرکت آبیاران بمنظور همراهی با مشتریان خود در این زمینه اقدام به ارائه خدمات نظارت بر نگهداری دستگاه نموده است كه در این سیستم كارشناسان این گروه بطور مداوم ماهیانه چند نوبت از دستگاه بازدید نموده و اقدام به انجام خدمات مورد نیاز دستگاه از قبیل تعویض لوازم مصرفی و ... بصورت رایگان مینمایند . مشتریانی كه از این سیستم استفاده مینمایند علاوه بر این از تخفیف ویژه در قطعات مصرفی نیزبرخوردار خواهند شد.

نصب و راه اندازی

نصب تمامی محصولات بزرگ شرکت آبیاران به صورت رایگان و بر اساس اصول فنی-مهندسی انجام می پذیرد همچنین اسناد و دفترچه های مربوط به هر محصول در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

 

installation

 

 

installation

 

 

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت دراز فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ