لوگوی آبیاران
ژنراتور برق موتور برق الکتروموتور پمپ آب کمپرسور گیربکس تجهیزات برق صنعتی سایر محصولات

گیربکس سهند

گیربکس سهند

شرکت تولیدی سهند دور ( سهند گیربکس )

واقع در اصفهان منطقه صنعتی دولت آباد طراحی و ساخت انواع گيربكس های صنعتی از 0.12 الی 3000 اسب  شرکت اصفهان سهند دور در سال 1363 در شهر اصفهان شروع به فعالیت صنعتی نمود. این شرکت هــمگام با شرایط خاص کشور و خیزش صنعتی جامعه ایران به تولید گیربکس های حلزونی پرداخت.

طراحی قطعات مکانیکی به ویــژه گیربکس تـابع استانداردهای روز دنیا و درخواست مشتری می باشد که بر نحوه ساخت قطعه تأثیر گذاراست .  پیروی از این اصول باعث گردید که این مجموعه موفق به تولید انواع الکترو گیربکس های حلزونی ، هلیکال ، مخروطی مارپیچ ، هیپوئیدی ، اسپروئیدی از 12/0 تا 3000 کیلووات و با کیفیت های مطلوب گردد  .از آنجایی که پویایی و ارتقاء کیفیت سرلوحه تلاش این مجموعه بوده است، این شرکت با دریافت گــواهــیــنــامه  ISO9000  از SGS  سوئیس در سال 1378 جزء برترین های کشور قرار گرفت .

شرکت آبیاران عاملیت فروش تولیدات کارخانجات سهند گیربکس می باشد که آماده ارائه هرگونه خدمات به هم میهنان عزیز است . که با یک تماس تلفنی می توانید به نتیجه برسید .
استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت دراز فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ