لوگوی آبیاران
ژنراتور برق موتور برق الکتروموتور پمپ آب کمپرسور گیربکس تجهیزات برق صنعتی سایر محصولات

الکترو گیر بکس های مرکب

 

گیر بکس های مرکب پویا

 

شرکت آبیاران عاملیت فروش تولیدات کارخانجات پویا گیربکس می باشد که آماده ارائه هرگونه خدمات به هم میهنان عزیز است . که با یک تماس تلفنی می توانید به نتیجه برسید .

 

الکترو گیر بکس مرکب از دو گیربکس با سرعت و گردش متفاوت حاصل می شوند که راه اندازی مچموعه را الکترو گیربکس کوچکتر عهده دار است و گیربکس بزرگتر وظیفه افزایش و یا کاهش سرعت و قدرت مجموعه را داراست بیشترین علت استفاده از این الکترو گیربکس دستیابی به دور های پایین 1 الی 16 دور در دقیقه می باشد .

این الکترو گیر بکس ها در صنایعی از قبیل کاتر ها ، بازو بسته کردن دریچه های سد های بزرگ و در تمامی ماشین الاتی که نیاز به سرعت پایین و قدرت بالاست کاربرد دارند .

گیر بکس های مرکب پویا

 

 

 

 

 

 

 

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت دراز فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ