AEG

الکتروموتور AEG

الکتروموتور AEG از تولیدات شرکتی بنام Edison Gesellschaft می باشد. این شرکت بسیار با اهمیت و کاربردی در سال 1883 و درشهر برلین افتتاح شد. شرکت AEG  در ابتدای فعالیت خود، تعداد محدودی از اختراعات مخترع آمریکایی وارد چرخه ی شرکت کرد و به تولید آن ها پرداخت. لامپ‌های الکتریکی از اولین تولیدات این شرکت بسیار با ارزش بوده است.

در ایران نیز مانند سایر کشورها از الکتروموتورهای AEG با نام تجاری Lafert استفاده می شود اما در این میان می توان الکتروموتورAEG سه فاز را جزء پر کاربردترین، الکتروموتور ها در صنایع مختلف نام برد.

از خصوصیات و ویژگی های بارز این محصول علاوه بر کم مصرف بودن آن، می توان به راندمان فوق العاده، تنوع بی نظیر محصولات، کارکرد بدون ارتعاش، مهم تر از همه قیمت مناسب آن اشاره نمود. اما این محصول بسیار ارزشمند در صنایعی همچون صنایع سیمان، فولاد، پتروشیمی، کاشی و سرامیک، ذوب فلزات، خودروسازی و … کاربرد دارد.

لیست قیمت الکتروموتور AEG

در ادامه این صفحه می توانید لیست قیمت الکتروموتور AEG را مشاهده نمایید. لازم به ذکر است به دلیل نوسانات قیمت، موجود در بازار، جهت اطلاع و اطمینان از آخرین قیمت محصولات، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

«ارسال به سراسر کشور - تحویل رایگان و فوری در شهرهای تبریز و تهران»

نمایش بیشتر

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ
×