کمپرسورسازی
صفحه اصلی/کمپرسور/بر اساس برند/کمپرسورسازی

کمپرسورسازی تبریز  (C.S.T)

قیمت کمپرسور معدنی کمپرسورسازی تبریز - نمایندگی فروش انواع کمپرسور معدنی کمپرسورسازی تبریز و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت کمپرسور معدنی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

کمپرسور سازی تبریز بزرگترین تولیدکننده کمپرسور صنعتی، معدنی، اسکرو و ابزار بادی در خاورمیانه میباشد. شركت كمپرسور سازي تبريز كه به اختصار C.S.T  ناميده مي شود.

درسال ۱۹۷۵ ميلادي تحت پوشش وزارت صنايع سنگين، سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران ايدرو تأسيس و شروع بكار نموده است. در ابتدا اين شركت توليد خود را با دو مدل كمپرسور معدني پره‌اي به همراه سه مدل ابزار بادي تحت ليسانس كامپير انگلستان شروع كرده است.

كارخانه كمپرسورسازي تبريز درزميني به مساحت ۹۰۰۰۰ مترمربع در منطقه صنعتي تبريز احداث شده كه از لحاظ موقعيت مكاني تا ايستگاه راه آهن ۵ دقيقه (۵ كيلومتر) و تا فرودگاه ۱۰ دقيقه (۱۰ كيلومتر) فاصله دارد. زير بناهاي ساختماني شركت تا سال ۱۹۹۰ بتدريج افزايش يافته و درحال حاضر مجموع زيربناي آن بالغ بر ۳۳۰۰۰ مترمربع ميباشد. در طي تقريبا ۳ دهه گذشته و از بدو تأسيس اين شركت اولين و بزرگترين توليد كننده كمپرسور معدني و صنعتي در كل منطقه خاورميانه ميباشد. در اين رابطه کمپرسورسازي تبريز كمپرسور اسکرو را نيز با همكاري شركت اينگرسولرند از سال ۱۹۸۷ شروع و با انتقال تكنولوژي مربوطه توليد و فروش آن را در سراسر ايران آغاز كرده است. شرکت کمپرسورسازی تبریز از تولیدکنندگان اصلی تجهیزات CNG در ایران می باشد که برنامه تولید تجهیزات CNG را از سال ۸۱ با کمپانی‌های معتبر و بین المللی FTI DELTA KNOX WESTERN پس از کسب دانش فنی و انتقال تکنولوژی از کشورهای آرژانتین و  کانادا آغاز و در حال حاضر تولید تجهیزات CNG تحت لیسانس شرکت FTI  تولید میگردد.علاوه براين, براي تأمين نيازهاي بازار علي‌ الخصوص شركتهاي مهم اعم از نفت و گاز, پتروشيمي، پالايشگاهها و نيروگاهها، كمپرسورسازي تبريز دستگاههاي خاص مورد نياز را با همكاري شركتهاي خارجي طراحي و تأمين مينمايد. برنامه‌هاي واحد تحقيق وتوسعه براساس نيازهاي بازار بوده كه نهايتا منجر به نوآوري درتوليد محصولات خود شده است.

کمپرسورسازی تبریز

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ