دیزل ژنراتوردویتس آلمان

DEUTZ یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان سیستم های رانندگی نوآورانه است. توسعه ، تولید ، توزیع و سرویس دهی موتورهای دیزلی ، گازی و برقی برای کاربردهای حرفه ای از برتری های دویتس است. این گروه صنعتی موتور طیف گسترده ای از محصول را با ظرفیت های مختلف تا 620 کیلو وات ارائه می دهد که در تجهیزات ساختمانی ، ماشین آلات کشاورزی ، تجهیزات انتقال مواد ، تجهیزات ثابت ، وسایل نقلیه تجاری ، وسایل نقلیه ریلی و سایر کاربردها استفاده می شود.

لیست قیمت دیزل ژنراتور دویتس آلمان

در ادامه این صفحه می توانید جدید قیمت دیزل ژنراتور دویتس آلمان را مشاهده نمایید. جهت اطلاع از قیمت کانوپی دویتس آلمان و قیمت کنترل پنل دویتس آلمان با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور دویتس آلمان

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور دویتس آلمان توسط تکنسین نصب و راه اندازی آبیاران در محل انجام و تحویل مشتری داده خواهد شد .

گارانتی و ضمانت دیزل ژنراتور دویتس آلمان

دیزل ژنراتور های دویتس آلمان از زمان نصب و تحویل به مدت 1200 ساعت کارکرد گارانتی آبیاران می باشد.

خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور دویتس آلمان

در صورت بروز مشکل در عملکرد و کارکرد دیزل ژنراتور، بخش پشتیبانی فنی آبیاران تا حداکثر 48 ساعت مورد مربوطه را بررسی و رفع ایراد خواهد نمود.

نمایش بیشتر
115.5 Kva
Standby
105 Kva
Prime
تماس بگیرید
94 Kva
Standby
85 Kva
Prime
تماس بگیرید
143 Kva
Standby
130 Kva
Prime
تماس بگیرید
180.4 Kva
Standby
164 Kva
Prime
تماس بگیرید
198 Kva
Standby
180 Kva
Prime
تماس بگیرید
225.5 Kva
Standby
205 Kva
Prime
تماس بگیرید
275 Kva
Standby
250 Kva
Prime
تماس بگیرید
400 Kva
Standby
350 Kva
Prime
تماس بگیرید
400 Kva
Standby
350 Kva
Prime
تماس بگیرید
نمایش محصولات بیشتر

دیزل ژنراتور دویتس آلمان

دیزل ژنراتور دویتس آلمان DEUTZ دویتز آ گ (به آلمانی: Deutz AG) یک شرکت آلمانی سازنده موتور می باشد. این شرکت در سال ۱۸۴۸ میلادی توسط نیکولاس اوتو و با نام اِن.آ اوتو و سی (.N. A. Otto & Cie) تاسیس شد. دیزل ژنراتور، ترکیبی از موتور دیزل و یک ژنراتور الکتریکی (غالباً آلترناتور) است که برای تبدیل انرژی الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مجموعه دیزل ژنراتورها در مکانهایی بدون اتصال به شبکه توان، مانند مواقعی که نیاز ضروری به فراهم کردن توان و انرژی است و نیز زمانهایی که شبکه وجود ندارد، مورد استفاده قرار می گیرندزمانی که شبکه قطع می‌شود، درست بخوبی کاربردهای پیچیده‌تر مانند اوج برش، پشتیبانی شبکه و ارسال به شبکه‌های توان، انرژی فراهم می‌شود. در نظر گرفتن سایز دیزل ژنراتور برای جلوگیری از کم شدن بار یا کمبود توان ضروری است و این عمل بوسیله الکترونیک مدرن بویژه بارهای غیرخطی دشوار شده است. کارخانه موتور کامینز و دیزل ژنراتور کامینز یک شرکت آمریکایی میباشد که محصولات موتور (انجین)، پالایش و تولید نیرو را تولید و توزیع میکند. کامینز همچنین در رابطه با موتور و تجهیزات مربوطه، از جمله سیستم های سوخت، کنترل ها، مدیریت هوا، پالایش، کنترل آلودگی و سیستم های تولید نیروی الکترونیک، ارائه خدمات می نماید. شعبه اصلی شرکت موتور کامینز در کلمبوسِ ایندیانای ایالات متحده، از طریق شبکه ای با بیش از ۶۰۰ شرکت و توزیع کننده مستقل و تقریبا ۶.۰۰۰ واسطه، محصولات خود را به ۱۹۰ کشور و منطقه ارائه میدهد. موتور کامینز سود خالص ۱.۶۵ میلیارد دلاری را بر اساس فروش ۱۹.۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۴ گزارش کرده است.

ویژگی های دیزل ژنراتور دویتس آلمان

  • کیفیت خوب
  • قیمت : تقریبا گران (به نسبت بقیه دیزل ژنراتور ها)
  • عمر و دوام بالا
  • توان : از ۹۴ کاوا تا ۴۰۰ کاوا
  • مناسب برای کاربری های تجاری و صنعتی

 

استعلام قیمت دویتس

جهت استعلام آخرین قیمت دیزل ژنراتور دویتس - Deutz می توانید به صورت تلفنی با دفتر مرکزی آبیاران با شماره تلفن 04134427241 تماس گرفته و در ساعات غیراداری از بخش استعلام قیمت آبیاران استعلام خود را ثبت نمایید. کارشناسان آبیاران در اولین فرصت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

شعبه اصلی گروه صنعتی آبیاران: تبریز میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین

دفتر تهران: خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال

شعبه دوم تبریز: چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

مشخصات و کاتالوگ دیزل ژنراتور دویتس آلمان اصل - Deutz

گالری ویدیو

معرفی دیزل ژنراتور دویتس آلمان

معرفی دیزل ژنراتور دویتس آلمان

معرفی دیزل ژنراتور ایوکو

سوالی دارید؟ از کارشناسان آبیاران بپرسید