لوگوی آبیاران
ژنراتور برق موتور برق الکتروموتور پمپ آب کمپرسور گیربکس تجهیزات برق صنعتی سایر محصولات

ریک

ریک 4 پره خورشیدی تک فنر

 جمع کردن سریع و آسان و کامل هر نوع علوفه و یونجه و حتی ساقه درو شده بدون نیرو محرکه خارجی فقط با نیروی کششی تراکتور با سیستم فنر بندی تکی که امکان بالا و پایین بیشتری را به دستگاه می دهد تا از شکستگی جلو گیری کرده و حتی داخل جوب ها را نیز تمیز می کند.

ریک1

 

ریک 4 پره خورشیدی جفت فنر

جمع کردن سریع و آسان و کامل هر نوع علوفه و یونجه و حتی ساقه درو شده بدون نیرو محرکه خارجی فقط با نیروی کششی تراکتور با سیستم فنر بندی جفت

ریک2

 

ریک های کوپتری 330

جمع کردن سریع و آسان و کامل هر نوع علوفه و یونجه و حتی ساقه درو شده. این نوع ریک به خاط گیربکس مرکزی و سیستم طراحی خود سرعت عملکرد بسیار بالایی را دارا می باشد عرض کار 330 سانتیمتری را پوشش می دهد. قابلیت کار با هرنوع تراکتوری را دارد.

ریک3

 

 

ریک های کوپتری 700

جمع کردن سریع و آسان و کامل هر نوع علوفه و یونجه و حتی ساقه درو شده. این نوع ریک به خاط گیربکس دابل و مرکزی (ساخت ایتالیا) و سیستم طراحی خود سرعت عملکرد بسیار بالایی را دارا می باشد عرض کار 700 سانتیمتری را پوشش می دهد. قابلیت کار با هرنوع تراکتوری را دارد.

 

ریک5

 

 

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت دراز فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ