لوگوی آبیاران
ژنراتور برق موتور برق الکتروموتور پمپ آب کمپرسور گیربکس تجهیزات برق صنعتی سایر محصولات

ماشين مته MS13

 

ماشين مته MS13

ماشين مته MS13

 


ویژگیهای ماشین مته MS13  :
این ماشین برای سوراخکاری تا قطر 13 میلیمتر و همچنین خزینه زنی در مورد کلیه فلزات مصرفی معمول و آلیاژهای آلومینیم طرح شده است از نظر مشخصات طراحی استحکام سرعت و قدرت کلیه احتیاجات تولیدی را برآورد میکند. چهار سرعت محور اصلی از 415 الی 2300 دور بر دقیقه، مته کاری اقتصادی تا 13 میلیمتر را در مورد کلیه مواد مصرفی معمول امکانپذیر می سازد.
عمق مته کاری بوسیله یک اشل میلیمتری قابل تنظیم است. حرکت محور اصلی در هنگام سوراخ کردن با دست و حرکت برگشت آن بوسیله نیروی فنر انجام میگیرد میز متحرک ماشین میتواند بوسیله یک دستک در هرارتفاعی تنظیم و در وضعیت مورد نظر با دسته دیگر ضامن گردد.
این میز حول ستون و بدنه بازوی ماشین گردش نموده و در صورت مته کاری قطعات بزرگ که روی میز پایه بسته می شوند کنار زده می شود.
ماشین به یک الکتروموتورسه فاز 37/0 کیلووات مجهز میباشد که قدرت آن بوسیله یک تسمه v شکل و چرخ تسمه های چهار پله ای به بدنه فوقانی مته منتقل می شود برای تعویض و جابجا کردن سریع تسمه مکانیزم لازم پیش بینی شده است.

مشخصات فني

واحد

مقدار

قطر مته کاری

mm

13

عمق مته کاری

mm

80

کلاهک محور مته(کوتاه)

Morse No

2

سطح بست پایه

mm

214X214

سطح بست میز متحرک

mm

286

ماکزیمم فاصله سه نظام از سطح میز

mm

538

مینیمم فاصله سه نظام از سطح میز

mm

458

فاصله محور تا ستون

mm

165

ماکزیمم فاصله سه نظام از میز متحرک

mm

373

حرکت عمودی میز متحرک

mm

373

سرعت الکتروموتور

r.p.m

1440

قدرت الکتروموتور(تک فاز)

kw

0.37

سرعتهای محور

r.p.m

2300-1330-750-415

سطح لازم برای ماشین

mm

467X270

وزن ماشین

Kg

70

گنجایش صندوق

m3

0.305

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت دراز فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ